Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menjek orvoshoz vele, vagy...

Menjek orvoshoz vele, vagy még várjak?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kisfiam,a fütyijén éppen akkora a luk,hogy kijön a pisi.Tornáztatom,de nincs eredménye.Mindenki mást mond,nem tudom,mit tegyek.A védőnő azt mondta,hogy vigyem urológushoz.
2011. jún. 1. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A védőnőnek igaza van.Addig kell megcsinálni,amíg nem fog emlékezni rá.Vagy feltépi,vagy részleges körülmetélés, vagy krém.Az orvos megmondja.
2011. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne urológushoz vidd, hanem egyből a gyereksebészetre! Mi is most voltunk, az orvos úgy felhúzta a bőrt, hogy a gyerek meg sem rezzent! (a háziorvos nem tudta)
2011. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még kicsi a huzogatáshoz és ha tud pisilni akkor nincs gond! ha meg meg van a hajlama a fitymaszükületre az ugyis később derül ki!Gyerekorvost kérdezd meg mi a véleménye de én nem vinném inkább próbáld fürdetés után felhuzni neki szép lassan majd lesz eredménye!De ez csak az én véleményem:)
2011. jún. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem másfél évesen, már rég túl kéne lenni azon, hogy hátra tudd húzni a bőrt neki. Orvos mindenképp.
2011. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!