Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki? Vigyem orvosho...

Mit adjak neki? Vigyem orvoshoz vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Egy éves lányom nemrég evett egy mandarinos joghurtot és nem tudom, hogy attól vagy mitől, de hatalmasat f*sott, tiszta vizes volt az egész, én még ilyet nem láttam. Rá negyed órára meg ki is bukott belőle egy kicsit. Hányásnak nem nevezném. A fejét picit melegnek érzem, mindjárt megmérem, bár nem hiszem hogy lázas. Amúgy jó a kedve, nem lehangolt.
2010. nov. 13. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mitől lehet, szerintem a mandarinos joghurtól nem letehet...lehet túl sokat evett és kijött belőle..vagy nem ízlett neki és azért, a hasmenés azt nem tudom miért volt.:S ha nincs láza és jókedvű akkor nem hiszem h lenne vlmi baja :)
2010. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itasd,ki ne száradjon,és várj még. én ezek tenném
2010. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy citrus allergia azaz allergiás a mandarinra.

Evett már ezelőtt mandarint, narancsot? Ha igen akkor meg lehet hogy egyszerűen csak nem esett jól neki. Tejtermékre nem allergiás?

2010. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tejtermékre nem allergiás, meg a citrusfélét is kizárom. Viszont a múltkor ugyanez volt a szilvás joghurttól. De más fajtával nincs baja. Viszont nem lázas szerencsére, úgyhogy nem hiszem hogy nagy baja lenne.
2010. nov. 13. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy a joghurtban lévő savó a hunyó. Egyszerűen nem birja a gyomra.
2010. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Danone márkájú? Tudtommal abból létezik szilvás meg mandarinos. Csak egy jótanács, aztán úgyis azt csinálsz, amit akarsz: a Danone joghurtokat vedd le utoljára a bolt polcáról. Tele van mindenféle vacak adalékanyaggal, meg E betűvel. (Ha aktívia, akkor meg 2 éves korig nem is ajánlott adni!)

Inkább vegyél olyan gyümölcsjoghurtot, amiben nincs ennyi "műanyag" (pl. Zott termékek nagyon jók - Jogobella és Szívecske).

2010. nov. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, Danone. Köszönöm a jótanácsot, megfogadom.
2010. nov. 14. 09:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Legjobbak a Cserpes joghurtok. Van benne joghurt és gyümölcs. Pont. Az összes Lipóti Pékségben lehet kapni őket.



[link]

2010. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!