Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bajban vagyok! Mit tegyek?...

Bajban vagyok! Mit tegyek? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Valószínű terhes vagyok és nem tudom eldönteni, hogy megtartsam e vagy nem.Van egy pici babám aki a szüléskor lenne 15 hónapos.Sok dolog kering a fejemben mit is kellene tenni mert különösebb akadálya nem lenne a babának.Nem élünk nagy lábon lakásunk sincs albérletben vagyunk de ezek nem is érdekelnek inkább attól félek, hogy a kisfiamnak nem tudnék mindent megadni és itt nem anyagi dolgokról beszélek hanem arról, hogy nem tudunk azt csinálni amit ő szeretne mert itt a kistesó akihez igazodni kell és nem szeretném folyton azt mondani neki és azt éreztetni vele, hogy most ő picit háttérbe szorul.A párom és az öccse között is 11 hónap van és észrevehető a páromon, hogy akkor ő is elvolt hanyagolva.Hogy lehet ezt megoldani.Az első terhességem nagyon rossz volt az utolsó hónapokban a cipőmet alig tudtam felvenni és belegondolva, hogy fogok én az akkor már járni tudó örökmozgóm után futkosni.Nem tudom miért érzem úgy, hogy meg kellene védenem ettől a pici fiamat.Mit tegyek?Ma kellene dokihoz mennem este 7-re és eldöntenem mi legyen.
2011. jún. 1. 17:16
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nagyon kedves vagy!
2011. jún. 10. 07:18
 32/35 anonim ***** válasza:
Szia! Na mi újság veletek? Voltál azóta orvosnál?
2011. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen voltam de sajnos a 7.héten bevéreztem és elment a baba:(!

2011. jún. 25. 10:49
 34/35 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nagyon sajnálom, ami történt! Jobbulást Neked!
2011. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Aranyos vagy nagyon!
2011. jún. 25. 13:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!