Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is fogyott annyit a...

Más is fogyott annyit a szoptatás alatt, hogy könnyebb a súlya, mint terhesség előtt?

Figyelt kérdés
A kislányom születése után már a kórházból annyival jöttem haza, amennyivel a terhességet kezdtem, most viszont már 2-3 kiló mínuszban vagyok és őszintén szólva mindig is normál testalkatom volt (sose voltam túlsúlyos), de most már kezdek vékonynak számítani. Meg kell ettől ijednem vagy lehet, hogy a szoptatás vesz ennyire igénybe? Kislányom nyugodt, eleinte éjszaka is szopizott, de egy ideje már nem vagy max egyszer, szóval nem vagyok fáradt, stresszes. Kiegyensúlyozottnak érzem magam és nem is fáj semmim, de mégis aggódni kezdtem, hogy nincs-e valami bajom :-(! Szerintetek lehet ez a szoptatástól?
2009. márc. 17. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is így vlt, én annyira örültem neki!!Szoptattam éhes voltam mindig ettem s fogytam...van aki hízik van aki fogy szoptatás alatt..nem baj az ha jól érzed magad
2009. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi gond.Örülj neki rám meg csak ugy jöttek a plusz kilók.
2009. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ha nincs semmi bajom, én sem bánom, csak mindig azt hittem, hogy szülés után majd nagyobbra kell cserélnem a ruhatáramat, nem kisebbre!
2009. márc. 17. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:

3 hónapos a babám, és én is egyre soványodok, kezdek egy gilisztához hasonlítani. Elvileg 500 kalóriával kellene többet bevinni a szoptatás alatt, nekem ez nincs meg, ráadásul minden reggel tornázok + naponta vagy két órát sétálunk a babával. Ennek ellenére rengeteg tejem van, csak én fogok elfogyni. Picit többet kéne enni, de nem bírok :(

Egyébként én jól érzem magamat soványan, csak a családom piszkál miatta :(

2009. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem ebbe a kategóriába tartoztam, mert szoptatás alatt csak úgy szaladtak fel a kilók, hál' istennek azóta már sikerült leadnom. Az unokatesómnak viszont abba kellett hagynia a szoptatást orvosi javaslatra, mert 8 hónap alatt 45 kg-ra fogyott, terhesség előtt 54 kg volt. Úgy nézett ki szegény már, mint egy csontváz.
2009. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én 52 kilóval kezdtem a terhességem,most 50 kg vagyok,a kislányom 3 hónapos.Mondjuk nálam az is szerepet játszik hogy egyedül vagyok itthon a két gyerekemmel,mert a férjem külföldön dolgozik.
2009. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!