Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sírt tegnap éjjel a 4...

Miért sírt tegnap éjjel a 4 napos babánk? Mit tudnánk tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat aludt addig, szinte éjjel-nappal. Tegnap is egész nap, még enni is úgy ébresztgettem.

Este 9-kor megfürdettük, megciciztettük, na onnantól semmi nem volt jó neki. A lábát rángatta, húzogatta, és sírt.

A kezét (és mindent) gyűrte a szájába.

Elég sokat evett fürdés előtt is. Nagyon bezabált volna?

Aztán még kétszer szoptattam meg 10-12 között, de hamar kiköpte.

Csak ringatáskor aludt el, de ahogy letettük, kezdte elölről.

A végén hagytuk sírni, de 10 perc után nem bírtam. Magunkhoz vettem, ott harkály módjára kopácsolt még egy kicsit a cici felé, aztán elaludt hamar.


Napközben ettem cseresznyét, esetleg felfújta?

Mi lehetett a gond? És mit lehet tenni? Milyen gyakran fordul elő ilyesmi? És hány óráig sírnak?


2011. máj. 30. 07:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ja, és 2-ig tartott tegnap, de úgy, hogy feladtuk.

Pedig nem szeretnénk magunk közé szoktatni.

2011. máj. 30. 07:24
 2/13 anonim ***** válasza:

Azt írtad hogy sokat alszik napközben.

A baj az volt hogy nem volt álmos este. ilyenkor nem kellett volna lerakni hanem majd csak ha álmos.

napközben egy 4 hós 3x alszik és összesen ne legyen 3 óránál több. tudnia kell hogy nappal van ébren és éjszaka alszik.

a cici után azért küzdött mert neki az az elalvás segítö, valamelyiknek a cumi valamelyiknek a cici. (kislányom ebben a korban szokott rá a cumira)

2011. máj. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bocsi elsö vagyok.

4 hósat olvastam.

4 naposnak fájt a pocakja.

2011. máj. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen fájt a pocakja, és a cseresznye is felfújhatta.
2011. máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is a hasa fájt a cseresznyétől, annyira nagyon érzékenyek még ilyenkor, az első 3-4 hónapban nagyon figyelj oda, mit eszel.

Ilyenkor a kólikás tartás (alkaron lógatva, feje a könyökhajlatodnál) szokott bejönni, illetve nálunk a magpárna melegítve (dm-ben lehet kapni).

Sok hasonló éjszakátok-nappalotok lesz még, arra figyelj hogy a hasfájásra az egyik legrosszabb, ha újból mellre teszed, mert még jobban megfájdul a kis pocija.

2011. máj. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy egy 4 napos újszülöttet, aki eddig 9 hónapon át szimbiózisban élt veled nehogy sírni hagyj, neki most te jelented a világot, az illatod, a szívverésed, a megnyugtató hangod!
2011. máj. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
ezt én sem értem miért hagyod sírni négy napos babádat, akár meg is fulladhat szegény!
2011. máj. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Fájt a hasa a csresznyétől!Ne gyél ilyesmit!!!!!!!!!!És soha ne hagyd sírni!!!!
2011. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy a cseresznyétől fájt a hasa.(puffaszt)
2011. máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2011. máj. 30. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!