Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tudnánk csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tudnánk csinálni?

Figyelt kérdés

A barátommal nem egy városban lakunk, ezért nem mindig tud eljönni ide hozzánk. Sokszor kell abban a városban találkoznunk, ahol ő koleszos. Ilyenkor miket tudnánk csinálni? Eddig mindig beültünk valahova beszélgetni, de mostmár kezd unalmassá válni =S

Pedig a kapcsolattal semmi gond, mikor itt van, akkor mindig van mit csinálni. Csak ez szeptember óta kezd unalmas lenni =S

Mondjuk most végre jön a jó idő és akkor lehet majd sétálni...de addig is szerintetek miket lehetne csinálni?


15/L


2010. febr. 25. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mozi, múzeum, elmenni korizni, valami közös hobbit találni amit ott lehet csinálni pl. falmászás, lovaglás, túrázás
2010. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És esetleg valami ingyenes program? Mert ezt heti többször elég költséges lenne =S
2010. febr. 25. 13:14
 3/13 A kérdező kommentje:
*hetente
2010. febr. 25. 13:14
 4/13 anonim válasza:
a szex. az ingyenes. :D xD amúgymeg elmehettek egy barlangfürdőbe vagy, kirándulni. ;)
2010. febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hát igen xD

de 1. fiatal vagyok

2. bent a városban érdekes lenne xD

2010. febr. 25. 13:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a pasi szeret fényképezkedni,akkor szerintem egy fotózás tök jó program,mi mindig nagyon sokat hülyültünk rajta :D
2010. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
tanulás, leckeírás.
2010. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

Köszi ezt a nagy segítséget -.-"


A többieknek pedig tényleg köszönöm :)

2010. febr. 28. 11:57
 9/13 anonim ***** válasza:

Esetleg egy városnézést is be lehetne iktatni.

Az én barátnőm is másik városban lakik, de én valahogy mindig élvezem, ha Vele sétálhatok a számomra megszokott helyeken... olyan, mintha én is "vakációznék"! :)

2010. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mondjuk ide is bekell ülni:D de cukrászdába? lehet voltatok már együtt,akkor bocsi:)Hát nem tudok jobbat nincs a közelbe valami tó vagy vmi?Nálunk például van és mindig ott taliztunk amikor volt barátom még régebben,de azt már mi is kezdtük unni..Hát pedig nem fogsz jobbat találni:D nyugi már csak pár hét és jó idő lesz:D
2010. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!