Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem van ilyenek miatt...

Csak nekem van ilyenek miatt lelkifurdalásom vagy más is ennyire szívére veszi a dolgokat?

Figyelt kérdés

Fiam első karácsonyi ajándéka egy FP dzsungel hinta volt.Már rég nem használja,elcsomagoltuk a kistesónak majd.

Viszont szeretnénk venni neki egy FP ugráló zebrát és párom mondta hogy adjuk el a hintát,és abból a pénzből meg tudnánk neki venni a zebrát,nem a konyha pénzből kell kivenni az a pénzt.

Tudom,hogy ez lenne a normális de lelkiismeret furdalásom van mert csak az volt az első karácsonyi ajándéka.


A másik dolog pedig az,hogy ma ugye gyerek nap van,de párom kedden kap fizetést és csak akkor tudnánk megajándékozni kisfiamat.Emiatt is rosszul érzem magam.


Mit gondoltok?Vagy csak az én lelkem ennyire gyenge?


2011. máj. 29. 10:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Annyi minden összegyűlik időközben, hogy hacsak nincs temérdek helyetek, akkor előbb--utóbb muszáj szelektálni.

Gondolom van fényképetek amin a babód ebben a hintában élvezkedik, az elégemlék lesz, és ha ténaleg meg lehet beszélni a barátnőddel és később is úg gondoljátok akkor idővel visszavásárolhatod majd a hintát ha aktuális lesz a kistesónak.

Szóval én nem tartanám meg a helyedben.


Nálunk se érdekelte őket az FP zebra (kb 3 napig játszottak vele), de az ugrálóállatot annál inkább imádják. Most 3 és 1.5 évesek.

Vennünk kellett még egyet nekik, mert állandóan ment érte a harc, onnantól hogy leért a lábuk már egyedül is használják, naponta többször is. Nagyon szuper játék, az FP zebra töredékéért lehet már kapni, és az is előnye, hogy ha már nem kell, leengedve helytakarékosan lehet majd tárolni a kistesónak.

És persze szuper egyensúlyfejlesztő játék, ha meg vacak idő van kint, akkor egyesensen áldás, hogy ezzel leugrálják a kilométerigényüket.


A gyereknapozás miatt meg ne izgasd magadat, őneki még az a legnagyobb ajándék, hogy szeretitek és törődtök vele. Ez pedig függelten mindenféle ünneptől és úgy hiszem, egyébként is megvan nálatok.És egyáltalán nem a tárgyi ajándékokon múlik. Úgyhogy ne emészd magadat. későbbis lesznek olyan helyzetek, hogyha nem vagyok eleresztve anyagilag, akkor fájni fog a lelked hogy mit nem tudsz megvenni neki... de mondok valamit: nem ez a lényeg! sosem ez! Hanem, hogy mi az, amit megadsz neki, és hogy ő ettől boldog-e...

Nem az anyagiakon múlik, hogy milyen gyerekkort adsz a babádnak.

2011. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a kisfiad nagyon boldog lehet, hogy ilyen lelkiismeretes anyukája van, így minden nap gyerek nap nálatok :)


Nálunk is, ma épp a nagynénje gyerekkori játékait kapta meg, mikor odamentünk, hintázott és most alszik, délután is hasonlóan telik, mint minden hétvégén.

Csak lazán :)


A hintáról meg, ha tesó is használta akkor azért nem dobjátok el, mert emlék, akkor mihez kezdtek vele, leviszitek a pinyóba? :) Simán áramoltatni kell a dolgokat, jön helyette másik, hogy fog az új játéknak örülni, erre gondolj, ráadásul így még a családnak sem kell kigazdálkodni. Persze, ha megtehetitek és úgy érzed akkor őrizd meg, de én nem szoktam tartogatni semmit, most is fenn van a járássegítője vaterán, pedig azt imádta. Szelávi.

2011. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok,hogy megértitek a kis "problémám" jól esik a sok támogató,bíztató szó. :)


Az FP-s zebrát nem boltból vennénk,hanem egy ismerősömtől,de újonnan mert nekik meg kettő lett ajándékba véve.

2011. máj. 29. 14:38
 24/25 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Nem könnyű döntés, legszívesebben mindent megőrizne az ember, de nem lehet.... Most én is viaskodom magammal, mert elsős és másodikosok a gyerkőcök, és dönteni kell, hogy a tankönyvek/füzetek közül mi megy a kukába/könyvtárba, és mi az emlékdobozba. Ugyebár az első tankönyvek, az első betűk ahogy megformázták, ebből szeretnék valami emléket... de ha belegondolok, akkor 2*12 évig fognak iskolába járni, 24 évfolyamról egy teljes füzet és könyvkupacot nem tudok megőrizni....
2011. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

add el. tegyél el emlékbe egy kis ruháját.

ne viccelj:D

2011. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!