Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem van ilyenek miatt...

Csak nekem van ilyenek miatt lelkifurdalásom vagy más is ennyire szívére veszi a dolgokat?

Figyelt kérdés

Fiam első karácsonyi ajándéka egy FP dzsungel hinta volt.Már rég nem használja,elcsomagoltuk a kistesónak majd.

Viszont szeretnénk venni neki egy FP ugráló zebrát és párom mondta hogy adjuk el a hintát,és abból a pénzből meg tudnánk neki venni a zebrát,nem a konyha pénzből kell kivenni az a pénzt.

Tudom,hogy ez lenne a normális de lelkiismeret furdalásom van mert csak az volt az első karácsonyi ajándéka.


A másik dolog pedig az,hogy ma ugye gyerek nap van,de párom kedden kap fizetést és csak akkor tudnánk megajándékozni kisfiamat.Emiatt is rosszul érzem magam.


Mit gondoltok?Vagy csak az én lelkem ennyire gyenge?


2011. máj. 29. 10:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

10:41-es vagyok!

A zebrát ha van lehetőségetek próbáljátok ki elöbb. Én is meg voltam őrülve, hogy veszek neki egyet. Aztán elmentünk egy jászóházba ahol volt, és kipróbáltuk, hát egyáltalán nem egy nagy szám. Nem nagyon érdekelte. Vettem inkább felfújható állatot amin ugrálhat. 3000 Ft-ért [link] Valami ilyesmit, és nagyon szereti, jó, és jóval olcsobb volt.

2011. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Igen én is igy gondoltam,hogy majd vissza vásárolom ha szükség lesz rá.



kedves utolsó,hát most elbizonytalanítottál :D

2011. máj. 29. 10:52
 13/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéljétek meg, hogy Neked adja majd el/vissza. Tényleg próbáljátok ki az ilyen drágább játékokat, simán lehet, hogy nem is tetszik majd neki. Nekünk szerencsére nem kell gondolkodnunk, hogy mit vegyünk meg, de a nagy része nem érdekli, jellemzően magunknak vesszük a dolgokat...
2011. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Emiatt nem kell ,hogy furdaljon ! Mi ma mentünk volna az állatkertbe ,de elvből nem megyünk mégsem ,mert nagyon sokan vannak ilyenkor és így semmit sem látna belőle ! Legközelebb fogunk menni !
2011. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

10:47


Na ez a felfújható állat nálunk is bevált. Az az egyik darab, amitől nem tudtunk megszabadulni, a nagy kapta még 1 évesen, most 9 éves, manapság is rendszeresen "megeteti" a műanyag salátalevéllel, a plüssök közé teszi és ő is kap könyvet olvasni, ráül, de a térde ér le.

2011. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Ja, és az is igaz amit az előttem lévő mondott: a játékokat sokszor magunknak vesszük.. Vigyázz a drága, csiricsáré dolgokkal, sokszor a gyerekeknek nem is jön be, tényleg érdemes először kipróbálni.
2011. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
hmm...gondolkodóba estem :)
2011. máj. 29. 11:10
 18/25 anonim ***** válasza:
Aukciós oldalakon is vannak ugráló állatok, sokszor töredék áron, újak is! Ott is érdemes lenne megnézni. A gyereknap szerintem is az, ha együtt csináltok programot (játszótér, fagyi, sütizés), nem mindig ajándékot kell adni, a törődés és a szeretet százszor többet ér. :)
2011. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nálam a hinta attól függne, mennyi időt szánok a két gyerkőc közé. Sok mindent elraktam, aztán mire újra gyerek került a családba, már szebbet, jobbat lehetett kapni. Ez igaz volt a ruhákra, játékokra is. Nálam emlék az első kis zokni, cipő, körházi karszalag, ekkora dolgot nem pakolnék el.
2011. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

mi nem tervezünk második babát, így én eladnám a hintát. mi is vettünk egy egyszerű FP hintát, aztán a lányom nem szerette. eladtuk, abból vettünk neki FP rezgő pihenőszéket ami 18kg-ig jó. később kaptunk kölcsön egy szintén FP hintát, abban elvolt egy darabig, de azt is megunta.

szóval én eladnám. sokszor ha veszek használtan játékot a neten, és ha a baba mégsem játszik vele, vagy unja, akkor teszem fel és adom el.


mi sem vettünk ajándékot a 10 hónaposunknak. hó elején vettem neki egy édes pólót szoknyával 1000Ft-ért és azt mondtam akkor lesz ez az ajándéka. ma reggel kezébe adtuk, rázogatta és kész. nem tudják még úgy értékelni az ajándékot és mivel ígyis midnent meg kap, nem is akarom elkényeztetni. ha délután jó idő lesz akkor elvisszük valahová egy városi rendezvényre.


ne legyen lelkiismeret furdalásod a baba legnagyobb ajándéka ha szeretik és foglalkoznak vele!!!!!!!!

2011. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!