Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik 9-10 hónapos babának azt...

Akik 9-10 hónapos babának azt adtok enni, amit ti esztek, az konkrétan milyen ételeket jelent?

Figyelt kérdés
Adhatnátok tanácsot mi az, amit magunknak is főzhetek és neki is jó. Mennyire fűszereztek?
2011. máj. 26. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Már két éves a lányom. De 7-8 hónaposan mindent adtam neki,amit magunknak főztem. Kivétel volt a szárazbab,lencse,és a csülökpörköltből csak a krumpli és a sovány hús.

Magunknak sem főztem soha erős vagy túl zsíros ételeket. Fűszert pedig csak természeteseket használtam és használok. Soha nem tettem ételbe Vegetát,kész fűszerkeverékeket,szószokat,és hasonlókat. A ketchupot is magam főzöm. Egyedül a mustárt veszem készen.

2011. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én alapból elég fűszeresen főzök,ezért a mi ételeink még váratnak magukra.Az egyetlen amit odaadok neki,az a húsleves úgy,hogy készre főzöm,de csak kevés sóval,kiveszem,ami neki kell belőle,és utána fűszerezem.
2011. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én 8 hónapos lányom a minap pl lecsót evett, de evett már szinte mindent. Lángos, husik köretekkel, levesek, töltött káposzta, és sorolhatnám. Szóval tényleg mindent eszik amit mi. A nehezebb ételeket kenyérfalatkákkal adom neki. De egyébként nem főzök fűszeresen. Mióta ő is eszik, sokkal kevesebb zsiradékot használok, és elhagytam a vegetát.
2011. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


ezt tegnap tettem fel, találsz jó ötleteket benne.

2011. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fűszerek közül sót, borsot, fokhagymát, paprikát, zellert, bazsalikomot, ecetet, babérlevelet használok. Ezt is kisebb mértékben, mint az átlag. Nekünk nagyon bevált a húsleves, fasírt (kiflivel készítve) vagy májpuffancs vagy húsgombóc és főzelék. Rakott zöldségek (husi ledarálva+rizs+zöldség).
2011. máj. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!