Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én 6 hós kislányom...

Csak az én 6 hós kislányom fázott meg ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Tegnap még csak taknyos volt,de ma már köhös is... Pedig nem öltöztettem be..nem értem hogy történhetett..
2011. máj. 26. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagy egyedül az én kislányom már 2 hete náthás. Én sem öltöztetem agyon, de nagyon izzadós és a szél gondolatától is megfázik :(
2011. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 éves a kisfiam, éjjel megfázott sajnos. Csöpög a nózija szegénynek. + 15 hós lány unokatesója is meg van fázva.
2011. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet nem megfázott,hanem elkapott valami vírust.Keresztfiam bölcsis,tegnap én mentem érte,és mondta a gondozónő,hogy az összes gyerek taknyos,köhög,volt olyan,akit 39 fokos lázzal küldtek haza
2011. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mit adtok neki? Enyémnek is folyik az orra, picit köhög. 1 éves , de idáig egy vírusos torokgyulladáson kívül semmi beje nem volt szerencsére.
2011. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
beje= baja Bocs
2011. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!