Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki tetováltatott a gyermeke...

Aki tetováltatott a gyermeke születésének örömére, mit, hova és milyen méretben varratott?

Figyelt kérdés
Ötleteket gyűjtök,mert bár nem gondoltam soha hogy szeretnék tetkót,de a kislányom születése óta gondolkozom rajta.
2011. máj. 25. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Jövő hónapban lesz 1 éves a lányom és elviszem egy szuper fotóshoz,remélem lesz egy -két jó kép és akkor a kis pofiát fogom a lapockámra tetováltatni:)
2011. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bennem még csak a terv van meg!

Szoptatok még, és közben gyűjtöm a bátorságot... :)

De a tervet megírom:

a sztori a következő: 2 hetes volt a fiam, amikor apai nagymamám meghalt. A fiam fogantatása előtt néhány hónappal pedig anyai nagypapám hunyt el. Amikor nagymamám halálhírét hallottam nagyon szomorú voltam, bár sajnos számítani lehetett rá, mert nagyon beteg volt már. Egyik nap a fiam szépen csendesen aludt a kis ágyában, én őt néztem, és eszembe jutottak elhunyt nagyszüleim. Ekkor megszólalt a rádióban Cserháti Zsuzsa Hamu és gyémánt c. száma. Néztem a fiamat, és potyogott a könnyem! Ekkor döntöttem el, hogy csináltatni fogok egy tetoválást, ami egy hamukupacot ábrázol, és belőle kilátszik egy gyémánt. A hamu jelképezné az elhunyt nagyszüleimet, a gyémánt a kicsi fiamat.


Neked vannak terveid?

2011. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Utolsó:

Ez nagyon szép!:(:'(

2011. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nekem semmi extra tervem nincs,igazából csak arra gondoltam,hogy a keresztnevét és a születési dátumát tetováltatnám,azt is csak piciben,talán a bokámra...

tényleg,soha nem gondoltam,hogy tetováltatnék,pláne nem nagyot,de ez a dolog motoszkál már a fejemben egy ideje...

Csak még gondolkozok rajta hogy a név és dátum mellé valami motívum lenne,csak nem tudom mi,a horoszkópjának a jele olyan elcsépelt.

2011. máj. 26. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a férjemmel a csuklónkon van az esküvői dátumunk római számmal (mint Eva Longoriának: [link] alá kerül majd a lányunk születési dátuma is, a nevét pedig szintén oda tervezzük valamilyen szép betűtípussal és nekem kis színes virágokkal díszítve!
2011. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!