Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok a testvérfellépővel...

Leírnátok a testvérfellépővel kapcsolatos tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Többek között az is érdekelne, hogy hepehupás úton is elmegy-e, nehezebb-e tolni a kocsit, hogy kapaszkodik a gyerek?

Nekem 3 kerekű sport krossz kocsim van.


2011. máj. 25. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk van testvérfellépőnk, de utálom, nagyon lehúzza a kocsit, ahogy ott áll a gyerkőc a 15 kilójával. Annyira lehúzza, hogy lejjebb megy az egész kocsi, és hiába van legmagasabbra állítva a tolókar, mégis le kell picit hajolnom hozzá. Ezen kívül ott áll a lányom, alig érem el a kart, plusz még a lábaimmal is rugdosom őt, ahogy lépek normális méretűeket, kivéve ha úgy lépkedek, mint a totyogó galamb.

Szóval én nem szeretem, pedig nagy erős batár babakocsira volt csatlakoztatva, de használtam kb 3-szor, annyira utáltam. Bár szerencsém van, az én gyerekem szépen jön mellettünk, és sokat is bír gyalogolni. Ha lassú lenne, elfáradna, vagy más irányba menne, kénytelen lettem volna megszokni a testvérfellépőt, de így nem.

2011. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mi kocsink olyan volt,amire fellépő csatlakoztatása nélkül is fel tudott állni.Bebújt a tolókar mögé,és ráállt a vázra,így kényelmes volt neki is és nekem is.
2011. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem is vettem, mert kipróbáltam egy ismerősöm kocsiján, és szerintem borzasztó. pedig valami nagyon drága volt nekik. Nehéz volt tolni a kocsit, (főleg a járdára fel) és állandóan rugdostam. Viszont van olyan babakocsi, amin gyárilag van testvér fellépő. (ilyen pl

[link] ) de van több márkában, a peg peregonak is volt régen, meg bby márka is. Na az egész jó, azt is nehezebb úgy irányítani, ha fenn áll a gyerkőc, de nem rugdostam, és a járdára is könnyebb volt felmenni vele.

Nálunk egyébként 2 év van a két gyerek között, és azzal oldódott meg a gondom, hogy 20 hós volt a nagy, amikor szépe teljesen elhagytuk a babakocsit. Most jön a 3., a kisebbik még csak 17 hós, de nagyon ritkán használjuk csak már most is a kocsit.


Szóval hacsak nem nagyon kicsi a korkülönbség, akkor szerintem nem nagyon fogjátok kihasználni a fellépőt. (legalábbis nekem egy ismerősöm se használta 5-nél többször :) ) Ha meg kicsi a korkülönbség, akkor praktikusabb egy tesókocsi.


Szerintem :)

2011. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok

nálunk 22,5 hónap a korkülönbség

2011. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt hiszem, más megoldást kell találnom. Nálunk 23 hónap lesz a korkülönbség, és szépen sétál a lányom rövidebb távokon, arra kell kitalálnom valamit, hogyan tegyünk nagy sétákat az erdőben. Nem akartam testvérkocsit venni, mert még tök jó a GRACO-m, de úgy látszik muszáj lesz.
2011. máj. 25. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!