Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szedett itt valaki urtica...

Szedett itt valaki urtica urens 5 cl-t? Tényleg abba kell hagyni ha már érzi az ember a hatását?

Figyelt kérdés

2 napja szedem 1*5 bogyót, és már reggelre éreztem, hogy több lett a tejem. Ha nem hagyom abba akkor tényleg visszafelé is elsülhet a dolog? És ha abbahagyom, akkor megmarad majd a tejem mennyisége?

Köszi a válaszokat.


2011. máj. 23. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért,de én is szeretném növelni a tejmennyiségemet,hogyan kell használni ezt a homeos bogyót?
2011. máj. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elméletileg 3*5 bogyót kell belőle bevenni. Én ezt sokalltam és inkább csak 1*5 -öt szedtem. Ma használom 3-ik napja, de reggel már úgy keltem, hogy tiszta tej volt a pizsim a takaróm az ágyam. Nagyon megörültem neki. A gyerkőc is jóllakott egy ciciből, ilyen még sohasem volt :D

Szóval nekem bejött, csak ajánlani tudom. Nem tudom, hogy merjem-e még szedni, vagy nem, mert azt sem szeretném, hogy elapadjon a tejem.

2011. máj. 23. 09:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor szedd, ha megint kevesebb lesz. Én is szedtem, nekem is nagyon jó volt.
2011. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem hagytam abba, szedtem rendszeresen a szoptatás alatt.
2011. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem lett kevesebb a tejed tőle? Engem most ezzel riogatnak. És Ti mennyivel szeditek?
2011. máj. 23. 10:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be! :(

Növelni szerettem volna a tej mennyiséget és nálam ellenkező hatást ért el! Sajnos kevesebb lett, leálltam vele!

2011. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én két hétig szedtem a bogyót, és utána két hétig a tejserkentő teát ittam. így váltogattam őket, nekem használt. Egyszerre nem szabad a kettőt.
2011. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10:00 vagyok.

2 hónap után hirtelen megcsappant a tejcsi mennyisége. :-(

Addig a tejserkentő teát ittam. Váltottam az Urticára, napi 3x5-öt szedtem. Nem mondanám, hogy folyt a tejem tőle, de valamennyit segített. Ettől függetlenül sajnos nem tudtam túl sokáig szoptatni, mert a lányom már nem kért belőlem. Én szerettem volna, de hiába. Ő így akarta!

2011. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!