Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Cécile név nekem iszonyatosa...

A Cécile név nekem iszonyatosan tetszik! Lehet ez a neve a babámnak?

Figyelt kérdés
Első babámat várom, és lány lesz:) Nekem nagyon tetszenek a francia nevek. Én is hasonlóval rendelkezem, csak az épp nem tetszik!:D A Cécile nagyon tetszik, de lehet ez a neve itthon a babámnak? Vagy csak magyarosítva? Tud valaki bővebben valamit? Előre is köszönöm! Zs/19
2011. máj. 21. 12:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Maxima!

És mindketten magyar állampolgárok vagytok?

2011. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Maxima ***** válasza:

Nem. A ferjem afrikai. (johet a rasszistak lepontozasa...)

Viszont az egyik szobatarsam (anyuka, apuka magyar) amerikai nevet adott a gyereknek es neki is szo nelkul anyakonyveztek . Ok sem kervenyeztek, nem is fizettek erte semmit. Az a nev tetszett nekik, meg is kapta a pici.

2011. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szó nincs rasszizmusról,éppen amiatt kérdeztem,ha egyik szülő külföldi,akkor nincs gond a külföldi névvel.Sajnálom,ha megbántottalak a kérdésemmel,nem volt szándékom.
2011. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Maxima ***** válasza:

Nem bantottal meg vele :))

Igy is kaphatott a szobatarsam picije ,,idegen,, nevet hogy magyar szuloktol lett.

2011. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!