Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Cécile név nekem iszonyatosa...

A Cécile név nekem iszonyatosan tetszik! Lehet ez a neve a babámnak?

Figyelt kérdés
Első babámat várom, és lány lesz:) Nekem nagyon tetszenek a francia nevek. Én is hasonlóval rendelkezem, csak az épp nem tetszik!:D A Cécile nagyon tetszik, de lehet ez a neve itthon a babámnak? Vagy csak magyarosítva? Tud valaki bővebben valamit? Előre is köszönöm! Zs/19
2011. máj. 21. 12:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2011. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. máj. 21. 12:26
 3/24 anonim ***** válasza:

1.vagyok

ezen a listán nem szerepel ez a név, de attól még kérvényezheted, de szerintem csak fonetikusan: Cecil (így kell kiejteni, nem?) vagy Szeszil?

2011. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát a Cecil, az a Cecília, azt azért nem...Úgy kell kimondani, hogy Szeszil, de ha így lehetne csak leírni, akkor inkább nem:)...Viszont az én nevem sem szerepel, és mégis itt vagyok...Ezen mondjuk néztem egyet, miért nem vagyok rajta:)
2011. máj. 21. 12:30
 5/24 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek a francia nevek.Nekem pl a Juliette.De mivel Magyarországon csak Zsüliettként anyakönyvezik ezért lemondtam róla.Sajnos Cécile név is ilyen és Szeszilként lehet csak.Ugyanígy van az amerikai neveknél is.Sajnos!
2011. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Viszont azt nem értem, olyan röhejesebbnél röhejesebb neveket engednek anyakönyveztetni, nekem meg nincsen annyi pénzem, hogy kérvényezzem. De most komolyan, ki ad például Hófehérke nevet a születendő gyermekének? És akkor az én babám meg nem lehet Cécile!:(
2011. máj. 21. 12:45
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy adhatod-e, de ha sikerül, akkor szerencsétlent állandóan piszkálni fogják a neve miatt...

(Nem kötekedésből, csak szerintem.)

2011. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...Szerintem mire ő nagy lenne, ez is teljesen megszokott lenne! De találtam még jó neveket! Még mindig jobb, ha Galamb, vagy Gyopár, vagy Ifigénia lenne a neve!:)
2011. máj. 21. 12:48
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerezz hozzá francia aput,és akkor lehet:))
2011. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Végül is így tényleg szép ez a név, de annyi más van még ami nagyon szép. szerintem keress mást.
2011. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!