Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A csipkebogyó teában van...

A csipkebogyó teában van koffein? 1 éves babámnak adtam, és iszonyatosan pörög tőle? Egész nap.

Figyelt kérdés
lehet a teától?
2010. dec. 9. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne koffein.
2010. dec. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nincs benne, de ha megcukroztad, attól pöröghet
2010. dec. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem cukroztam meg, nem kapott még cukros ételt, italt.
2010. dec. 9. 16:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mástól pörög. :o)
2010. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nincs benne, biztos mástól pörög. az idő is elég ramaty, lehet az idegesíti.
2010. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A csipkebogyóteában max. csersav van, de attól nem fog felpörögni a gyerek. Biztosan más az ok. Egyébként a teákban (fekete, fehér, zöld, is csupán tein és nem koffein van. Ez is alkaloid, csak kicsit más, mint a koffein, gyorsabban hat. Egyetlen gyógytea sem tartalmaz sem koffeint, sem teint.
2010. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Front van, szeles idő.

21 hós lányom tegnap este 11-kor aludt el

reggel 7-kor már fent volt, du csak másfél órát aludt és testileg és agyilag már teljesen lefáradtam tőle.

2010. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Teint es koffeint is tartalmazhat a tea es ez nem attol fugg, hogy csipkebogyo e vagy akar masmilyen gyogynovenybol keszult, hanem a gyartotol. Meg a teasdobozon levo osszetevoket is erdemes elolvasni. Egyebkent teatol, sot csipkebogyo teatol siman poroghet valaki. En egyszer, delutan dolgoztam, es egesz este csak pick teat ittam, csipkebogyosat meg masmilyet is es amikor hazaertem, alig birtam aludni, orakig forgolodtam. Nem tudom, hogy a babad a teatol porgott e, de akar lehetseges is. Persze ha kimondottan babaknak keszult teat ivott, az mas kerdes.
2010. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!