Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 évesednek milyen szandált...

2 évesednek milyen szandált vettél, elöl teljesen nyítottat vagy egy picit zártabat?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert ami teljesen nyított abba nem verri le a körmét?
2011. máj. 20. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20 hónapos fiamnak barenshue szandálcipőt vettem a deichmanban.linkelni nem tudok,mert nincs fent az oldalon
2011. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

teljesen nyitottat nem vennék! elesik, motorozik, ráejti a lapátot, hintázás közben is már leér a lába szerintem nagyon veszélyes az elől nyitott.

én is most készülök a deichmannba, van olyan cipő 4000.-ért ami oldal nyitott, azt tervezem megvenni :)

2011. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nyitottat.megtanulja legalább h milyen szandálban lenni.és szellőzik is rendesen.
2011. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én a zárt orrúra szavazok. Legalábbis egy kétévesnek szerintem az a legpraktikusabb. Motorozik, csetlik-botlik, jobb, ha nem nyúzza le minden alkalommal a lábujjait.

Oldalt nyitott, így szellőzik.

2011. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elöl nyitottat,szintén Deichmannban.Még soha nem volt gond a motorozással,soha nem horzsolta le a lábát.Tegnap pl mezítláb volt(motorozott is térkövön,ill.fűben-ügyesen felemelte a lábát,amikor nem hajtotta a mocit),de nem lett semmi baja a lábának.

2 éves nagylány

2011. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én is minél nyitottabbat!gondolj bele hogy nekünk még a strand papucs is meleg nyáron,akkor ő miért hordjon meleget?egyébként nekünk van 3 fajta 1 méretből pont azért hogy hova megyünk:egy habgumi a strandra,homokozóba,egy nyitott az utcára és egy vászon szandál cipő aminek zárt az orra ha hűvösebb van,vagy ha motorozik!egyébként még nálunk se volt sose gond a motorozásnál!
2011. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is teljesen nyitottat vettem a 2,5 éves fiamnak. Eddigi években mindig zárt volt az eleje, most vettünk először nyitottat neki. Egy ideje már használja, semmi baja a lábának.
2011. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tavaly 1 éves kisfiamnak nyitott szandit vettem/Siesta/és semmi baja nem történt a lábának.Az idén is nyitottat kapott/Maus/.
2011. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Zártat nyárra nem vennék, nekik is kell hogy szellőzzön a lábuk.Szintén a Deicmannban vettem 3000-ért ami hátul zárt, de elöl, oldalt nyitott.Motorzásnál nem gond, már kipróbáltuk, bár olyankor inkább vászon cipőt adok addig míg motorozik, de ha megyünk valahova akkor marad a szandi.Nekem még így nem is jotott eszembe hogy ráejt valamit, remélem azért nem fog:-)21 hónapos.
2011. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
csakis elöl zártat vennék.
2011. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!