Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fejtett babot hogyan adod...

Fejtett babot hogyan adod másfél évesednek?

Figyelt kérdés
Kisfiam megrágja majd köpködi ki a héját!:( 3-4kanál után már nem is kell neki,gondolom nincs így buli benne,hogy még szét is kell "szortíroznia".:) Turmixoljam le,vagy hogyan adjam,hogy megegye?
2011. ápr. 18. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Két évesen kóstolta először, akkor már voltak rágófogai.

Csinálj törvebabot, ezt most hallottam, barátnőm véletlenül szétfőzte a babot, teljesen szétesett, erre villával megtörte, és állítja, h van ilyen étel:)

2011. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ripityára főzve és villával áttörve. Az én 16 hónapos 11 fogú fiam kapott már csülkös bablevest is, nagyon bírta!

Szerintem ne turmixolj, csak főzd agyon a babot.

2011. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

16fogunk van,rágni mindent tud,tehát nem az lenne a gond.A bab amúgy mondhatni szétfőtt,mert úgy belemerültünk a játékba:)

Ha csak áttöröm a héja még ott marad,és szerintem azt is csak köpködni fogja:(

amúgy a hússal szintén így vagyunk.Tömi-tömi,szépen megrágja,krumplit rizst is megeszi mellé.Majd ebéd után egyszer csak előszedi a megevett húst megrágva és kiköpi.Hogy addig hol tárolta és a köretet hogy nyelte le közben ne kérdezzétek!:D

2011. ápr. 18. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!