Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nania Comet 9-36 autósülésről...

Nania Comet 9-36 autósülésről mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Előnyök,hátrányok? Előre is köszi.
2011. máj. 19. 14:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy látszik,senkinek sincs ez a típusú ülése,a tapasztalatok érdekeltek volna.
2011. máj. 21. 20:58
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekünk Nania ülésünk van,igaz a mienk nem dönthető,de 9-36kg -ig használható.Mi a 3 évesnek vettük és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.Ő is szereti.és néha még a így is szunyókál benne.Nálunk a fő szempont az volt,hogy elférjen hátul a 3 gyereknek az ülése,és ez az ülés nem olyan hatalmas mint a legtöbb.Sajnos nem mindenfajta ülésből fér el mindhárom hátul.
2011. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szia.Nekünk is Nania 9-36kg,ülésünk van.3éves a kisfiam és nagyon szeret benne ülni, nagyon jól néz ki,fekete-piros:-)Nekünk még nem volt vele semmi problémánk,igaz nem dönthető,így én előbb nem vettem volna meg neki,amíg sokat aludt az autóban,most már nem alszik,játszik nézelődik az úton,és nagyon kényelmes is neki.Nincs vele semmi gond,ha erre van pénzetek akkor,én ajánlom:-)

Üdv

2011. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
31%
Lehet,hogy jól néz ki,de ütközés esetén az nem védi meg a gyereket...a Nania tesztjei eleve nem jók.Ráadásul a 9-36 kg-os kategória semmire nem jó(mivel nagyon átfogó kategória),csak arra,hogy a rendőr ne büntessen meg(a gyerekülés hiánya miatt).30 ezer ft-ért már jó tesztekkel rendelkező,megbízható ülést lehet kapni.Mondjuk az én fiamnak isofixes Römere van(15-36 kg),de ezen kívül is sok jó ülés van.
2011. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Írnál egy példát jó ülésre ebben az árban 9 kg-tól?
2011. máj. 27. 22:24
 16/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:mekkora a pici?
2011. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
9 és fél kg.
2011. máj. 28. 13:48
 18/19 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem,mekkora a pici.Ha 9.5 kg,ne gondolkozz 9-36 kg-os ülésben(mivel azok NEM önthetők,a Te babád pedig igen pici még ahhoz,hogy csak üljön,és ne aludjon).Igaz,több kiadást jelent(mint,ha egyből az általad említett kategóriás ülést veszitek,ám a baba szempontjából sokkal jobb,ha nem ilyen átfogó kategóriájú ülésben gondolkozol).Nem tudom,mi a kereted,de vannak jó ülések-9-18-kg-os kategóriában,ami dönthető-.Pl.:Maxi Cosi,Römer,BébéConfort,Cam,Neonato,Chicco.Hirtelen ezek jutottak eszembe.2 gyerekes anyuka
2011. máj. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Tisztában vagyok azzal,amit írtál.

Idéznék tőled: "30 ezer ft-ért már jó tesztekkel rendelkező,megbízható ülést lehet kapni" -erre kértem tőled ötletet,mert én nem találtam ilyen ülést.

(A Nania Comet egyébként dönthető.)

2011. máj. 30. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!