Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nania Comet 9-36 autósülésről...

Nania Comet 9-36 autósülésről mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Előnyök,hátrányok? Előre is köszi.
2011. máj. 19. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
9-36os üléssel az a baj,hogy nem gondolnám,hogy ugyanolyan jó lehet egy 9-10 hónapos babának,mint egy kiskamasznak.Túl nagy a tűréshatár,inkább 9-18 ban érdemes gondolkozni.Az meg hogy Nania,hááát no comment.
2011. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ez a márka szóra sem érdemes. én is vettem hordozót. dobom ki az ablakon, mert annyira gagyi. inkább a 9-18-as méretűt ajánlják, mert az a babának sokkal előnyösebb, mint amibe egy kisgyerek ülhetne már.
2011. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy a 9-36-os helyett inkább a 9-18-ast vegyétek, azokból az okokból, amit előttem írtak.

Amúgy nem értem, miért húzzák le a Nania márkát annyira. Közepest kapott, ami azért annyira nem rossz. És nekünk is Nania van (9-18), mert nem volt annyi pénzünk, hogy Römert meg hasonlóan szuperbiztonságosat vegyünk. Vehettünk volna használtat is, de én csak közeli ismerőstől vennék autósülést használtan, mert sose tudni. Úgyhogy vetünk inkább egy olcsó, de új ülést.

2011. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
2. vagyok, én nem ültetem bele még egyszer ilyen ülésbe a kislányom az tuti. Én sem Römert vettem, de hasonlót, mert ezt nagyon fontosnak tartjuk, mármint a biztonságot és kényelmet. A Nania lehet hogy közepes, de kényelem és a külső nulla. Menj be a boltba, egy szakboltba és csak 3 ezer forinttal drágább ülést nézz meg! Ordítana a különbség!
2011. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én ránézésre se találom kényelmesnek(csak nem te vagy aki az indexforumon is erröl kérdezett??:))
2011. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Múltkor én is kiírtam egy kérdést a Nania üléssel kapcsolatban, csak én 9-18 kg-ig nézelődtem. Ezt találtam, de nagyon nem ajánlotta nekem itt senki sem a Naniát :(

Egyébként még azóta sem sikerült döntenem, hogy milyet vegyek :(

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

A fiam szereti az Nania 9-18-as ülését, kényelmes neki. Nekem külsőre is tetszik, de ez meg már ízlések és pofonok kategória.

Neked nem tetszett, mi szeretjük. Nem értem, miért próbálsz vitát kelteni.

2011. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Megint a 3. vagyok, az előző hozzászólást a 4.-nek szántam.
2011. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
nem vitát keltek, csak egyesek mindig a legolcsóbb gagyit veszik és rátukmálják a másikra. Neked az a jó hát legyen sokáig jó! ezt kívánom!
2011. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm, remélem még sokáig jó lesz. :)
2011. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!