Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil ha1 optima-tól fáj a...

Nacebee kérdése:

Milumil ha1 optima-tól fáj a hasa. Melyikre cseréljem ha csere kell?

Figyelt kérdés
Olyan görcse van, h nem tud aludni, mert csak estére kap kiegészítésként. Bebát nem szeretnék. Ha kapna espumisant táp elött az jó lenne?
2011. máj. 17. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A sima milumil-ra. A Ha-s változatot az én kisfiam sem nagyon akarta meginni, meg székrekedése is volt tőle, a simától pedig semmi baja nincs.
2011. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még valami: inkább tápszert cserélnék, mint gyógyszert adnék a babának.
2011. máj. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
7 hónapos a babó,akkor kérhetem a 2s tápot?
2011. máj. 17. 08:49
 4/8 A kérdező kommentje:
ja és maradjak az optimánál vagy más?
2011. máj. 17. 08:50
 5/8 anya33 válasza:
Nekünk is ez volt a baj! Áttértünk a Humana Baby fit 1 -esre, most nem kapható, de van helyette a baby fit plus na attól megint fáj a hasa, tehát adtam 1 pofont a sz..nak. Holnap megyek gyerekdokihoz nem tudom mit fog mondani, de majd megirom. Az is lehet, hogy alapból hasfájós az én kicsikém. Mi már mindent kipróbáltunk egyedül az segít ha a mellkasomon alszik én meg simogatom közben a hátát. Próbáltad már így? Ha gondolod irj priviben, az személyesebb.
2011. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálunk az optima bevált. Az én babám 6,5 hónapos, de a doki azt mondta, még mehet az 1es.
2011. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz bebát? Nálunk nagyon bevált.
2011. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azért nem akarok más típust mert ezt megeszi.mi a garancia arra,h azt is megeszi?tegnap kapott vacsi elött espumisant és reggel nem volt semmi baj.de azért várok még tapasztalatot.
2011. máj. 18. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!