Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyümölcshöz kevert gabonapép...

A gyümölcshöz kevert gabonapépet mire cseréljem le, ha már darabosan eszi a gyümölcsöt? A sima gyümölccsel nem lakik jól.

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
törj bele babapiskótát és várj egy picit hogy átázzon! 9 hós
2011. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
attól függ, mennyi idős. Én adtam már egyévesemnek narancsot és banánt felkockázva, mézes kenyérrel. Vagy almalevest kenyérkével. Vagy narancsot darabokra tört keksszel. Vagy itthon sütött tésztát (ha már eszik tojást) valamilyen gyümölccsel. Vagy palacsintát (esetleg tejet ne tegyél bele), és tölteléknek összetört banánt tekertem bele.
2011. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tényleg attól függ, hogy mennyi idős. ha már eszik kenyeret, akkor adhatsz neki gyümölcs előtt pár falatot, vagy teheted a gyümölcsöt joghurtba, keverheted túróval is, ezekből is lehet finomságokat gyártani.
2011. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs és köszi. Elfelejtettem írni, hogy 11 hónapos.
2011. febr. 25. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!