Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BERGON NAGY KEREKŰ BABAKOCSIT...

BERGON NAGY KEREKŰ BABAKOCSIT MIRE CSERÉLJEM LE?

Figyelt kérdés
a kocsi nagyon jó,de folyamatosan széthullik....mostmár félek,h kiesik a lányom.jelenleg 1 éves,és még kellene babakocsi.rossz az út,nagy kerék kellene,viszont nagyon sokat megyünk autóval,és kicsi a csomagtartónk.ajánlanátok valamit?még egy,a babaexpon lehet eladni babakocsit?
2011. márc. 13. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az áprilisi börzén el tudod adni vagy itt a neten meg tudod hirdetni.Jofogas,expressz,tesz-vest,vatera.Babaszoba.

Én pont tegnap adtam el a babakocsinkat,mert már kinöttük.Most nézegetek s a Bertoni Star(sport)nagyon tetszik.Hirdesd meg a babakocsit reális áron.Én 2 nap alatt eladtam,de nagyon-nagy a kínálat a babakocsikból.


Minden jót!

2011. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi triciklit veszünk a fiamnak, aminek van tolókarja és 4 éves korig jó. Fixálható a kormánya, van lábtartója is, ha nem tud, vagy nem akar tekerni. Nekünk masszív babakocsink van, de nehéz, és nem tudok vele buszozni, a triciklivel viszont fogok. Ha sétálni akar, kapaszkodik a tolókarba, ha tekerni akar, azt is megteheti és ha csak ücsörögni van kedve, én majd tolom.
2011. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bébé confort trophy vagy high trek
2011. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!