Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Enyhe bélgyulladást diagnoszti...

Enyhe bélgyulladást diagnosztizáltak 10 hós kislányomnál és terápiaként Normaflort javasoltak. Kíváncsi vagyok mások tapasztalataira is. Milyen terápiát tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk 7 hónaposan volt ilyen gondunk, a Normaflort ajánlotta a doki néni, de én semmi változást nem tapasztaltam amikor adtam neki. Nem lett jobb az étvágya sem. Egy hét alatt jött rendbe a kislányom. A lényeg a folyadék utánpótlás nehogy gond legyen. Jobbulást a babádnak!
2009. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kisfiam antibiotikumot kapott, emellé elkezdtem neki adni a normafloret, hogy a gyógyszer ne tegye tönkre a bélbaktériumokat. nem is volt hasmenése és teljesen rendben volt a széklete. a normaflore teljesen jó bélgyulladásra, helyreállítja a bélflórát, nyugodtan használd.
2009. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!