Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eladjam ennyiért a babakocsimat?

Eladjam ennyiért a babakocsimat?

Figyelt kérdés
Újszerű Kunert VIP babakocsimat megvennék 20000-ért. Odaadjam ennyiért? 34000 Ft újonnan.
2011. máj. 15. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Te tudod. Én nem adnék érte annyit.

Amúgy mennyiért szeretnéd? 33.900? :)

2011. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha egy használt babakocsit eladsz több mint a feléért az szuper jó ár.

Még ha újszerü is.

Az árából is érzödik hogy nem egy nagy minöség lehet, így ha egy gyereket kiszolgált és ennyiért eladod az szuper.

2011. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kerria ***** válasza:
Én max. az új ár felét adnám érte, ha több lenne elgondolkoznék, hogy inkább újonnan veszem meg. Szóval szerintem add el, de ha kétséged van, bocsájtsd aukcióra, lehet többet is kaphatsz.
2011. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem adnám oda ennyiért. Nekünk is ilyen kocsink van, újszerű és vigyáztunk rá mi is, és ha valaki azt mondaná most, hogy ad érte 20.000,- Ft-ot nem adnám oda. 25.000,- Ft-ért talán...
2011. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen babakocsink van(nem tudom miért gondolják egyesek,hogy ami nem 100 000, az már gagyi, és nem jó). Én teljesen meg vagyok vele elégedve,nagyon szuper kocsi.

De amikor én vettem (35 000 Ft volt), használtam találtam én is 20 000-ért,de úgy voltam vele,hogy kipótolom azt a kicsit, és akkor újat veszek.

De egy próbát megér,meghírdeted 20 000-ért,ha nem tudod eladni, akkor csökkentessz az áron.

2011. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerinete ha már használt, ha az eredeti ár felét megkapod, akkor az jó. Én odaadnám. Végül is így 20.000ért volt babakocsitok, ami kihasznált egy gyereket, ami nagyom jónak számít.
2011. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én simán odaadnám miénk is újszerű fél éves a fiam nov, dec, januárba nemsokat sétáltunk vele így végül is pár hónapja használjuk. De ha te namadod oda én szivesen eladom mert túl nagy és alig fér be a kocsiba.
2011. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eladtam :)
2011. máj. 15. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!