Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy éves kor elött nem...

Ha egy éves kor elött nem adható tojásfehérje, hogyhogy annyian adnak a babának babapiskótát?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 11:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
oda írtam hogy nem kell megsétrődni!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
odaírtad de azért letápozod azokat a babákat akik nem cukrot kapnak fél évesen ebédre. én pont, hogy egészséges táplálásnak hívom
2011. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
11:57 -es vagyok.Ennek a lepontozásnak tényleg MI értelme van?Ha olyat írok, ami nem tetszik valakinek, egyből megy a lepontozás.Akkor is a véleményemet mondom, amivel a kedves védőnő anyuka is egyetértett.Szóval, 6 hónapos kortól lehet adni, a védőnői ajánlások szerint.A védőnők szakmailag is értenek a babákhoz,nem csak anyaként.Bocs, ha valakinek nem tetszett amit írtam, de mi akkor sem fogunk úgy élni, hogy jujj, teszed le rögtön?Abban is van cukor..
2011. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

En is adtam mar a fiamnak mikor kb 8 honapos volt. Es miota elmult 1 eves tehen tejet kap. Jah es 2 eves lesz 2 honap mulva es lehet megkovezni de hetente egyszer kap egy kissebb csokit.

22 honaposan egy kissebb megfazason kivul (ami 3 napig tartott) nem volt meg semmi baja.

Nem kene ennyire tul parazni ezt az egesz hozzataplalas temat!!!

2011. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14:38 vok

nem tápozok le mindenkit aki nem kap cukrot,de miért kell ennyire ragaszkodni mindenhez???Én se tömöm cukorral,de igeniskap csokit8túró rudit,tejszeletet amibe ugyan úgy cukor van)na mindegy,de remélem hogy Ti ennyie cukorgyűlölő szülők se esztek cukrot,édességet,fagyit.Vagy nektek szabad?Na jó éjszakát én töbet már nem fűzök hozzá.

2011. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!