Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy éves kor elött nem...

Ha egy éves kor elött nem adható tojásfehérje, hogyhogy annyian adnak a babának babapiskótát?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
babapiskótát több okból se lehet adni, egyik a tojás, másik a rengeteg cukor. nem tudom mennyi anyuka ad a babájának, szerintem nem sokan. akik elolvassák az összetevőjét, biztos nem :)
2011. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Mi is kaptuk a rokonoktól a babapiskótát hadd egye a gyerek, de nem adtam oda neki! Babakekszet kapott...
2011. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Én megkérdeztem a védőnőt erről, aki azt mondta, 6 hónapos kortól babakekszet, babapiskótát, sőt, háztartási kekszet is lehet nekik adni!A védőnő nem hülye, a miénk nagyon jó és tájékozott szakember, akinek 3 gyereke van, szóval nem könyvből nevel.Én bízom benne, és adtam neki!Ezeket a dolgokat azért mondják, mert a tojás allergizálhat.De miután 2-3 alkalommal se volt a lányomnak baja tőle,ezt azt jelenti, hogy nincs tojásallergiája, és adhatom neki!Eddig talán 3-4 alkalommal kapott, lenyalhatott belőle pár morzsát, szóval nem arról van szó, hogy bezabáltatom.:)) 8 hónapos lesz.A benne lévő cukortól nem félek, cukor szinte mindenben van, még az almában is.Ennyi erővel ne egyenek semmit a gyerekek!
2011. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
az almában lévő cukor és a babapiskótában lévő cukor között azért van némi különbség :)
2011. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
azért a gyümölcscukor teljesen más! :D most ezt nem mondod komolyan ugye, hogy almát se ehetnének mert cukor van benne? :D igen, van benne cukor, na de milyen??? :)
2011. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

A háztartási keksz illetve a babapiskóta is nyugodt szívvel adható 6 hónapos kortól mivel nem olyan arányban illetve formában tartalmaz tojásfehérje származékot, hogy az allergiát okozzon a gyerekeknek. Minél hamarabb kapja ezeket, annál kevesebb rá az esély, hogy allergiás legyen bármelyik összetevőre is.

2 gyerekes védőnő anyuka.

2011. máj. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%
Nyilván tudom, hogy az gyümölcscukor!De hidd el, szinte minden kajában van rejtett cukor, még a párizsiban is.Én legalábbis soha nem féltem a cukros dolgoktól, ugyanúgy a mindennapi élet része, nem tekintek rá úgy, mint egy méreg anyagra.És ha akkora lesz a pici, fog kapni túró rudit, kekszet, csokit meg mindent!Persze megfelelő fogápolás mellett.
2011. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Ez most nem pontosan idevág. De a tehéntejet sem ajánlják 1-1.5 éves korig de ha tápszert megnézed akkor az első összetevője tehéntej. Ezt sem igazán értem.
2011. máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

imádom az ilyen könyvből nevelő anyukákat akiknek a gyerekeit később táposnak hívják majd.Nem sértésnek szántam mielőtt nekem estek,de ha mindenhez ennyire ragaszkodnánk akkor kihalltunk volna:))A fiam 2 éves lesz 1 hónap múlva 6 hós korától ette a babapiskótát,kekszett.1 évesen a tejet itta,de 11 hósan már tojásrántottát evett.Semmi baja.A kimondottan baba kekszekről az a véleményem hogy pénzkidobás!!!Én személy szerint megtehetném hogy dráa ételeket vegyek neki,de mindek ha a rendes keksztől sincs baja:))Csak megvonod tőle a finom ízeket.

Üdv.egy modern anyuka aki nem követi viszont a Trendi kajákat....

2011. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
te gyereked tápos, hogy mondhatsz ilyet más gyerekéről? normális vagy te???
2011. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!