Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az Apukának kell...

Csill79 kérdése:

Szerintetek az Apukának kell segíteni a babával kapcsolatos teendőkben?

Figyelt kérdés
Pelenkázás,etetés,fürdetés,altatás,stb.Vagy ez a nők dolga,mert ők ezért vannak otthon?
2011. máj. 10. 18:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

nálunk is mindent megcsinál apa a gyerekek körül, két fiu, 3 és 1évesek- simán itthagyhatám őket egy hétre is- olyan jól ellennének.

Mindig ő fürdette őket ahogy a kórházból hazajöttünk, mivel tápszeresek voltak eteti is őket, a pelenka sem okoz gondot és altani is szeret. Megy is neki és szivesen csinálja- szereteből- mert nagyon nagyon imádja a két kis fiacsakáját. Szivesen van velük- bármit megcsinál körülöttük.

Szerintem ez meg így természtes. Pedig higyjétek el, hogy nagyon nagyon sokat dolgozik ő is. Reggel 5kor kel, 6-este 5ig nem látjuk, ha hazajön gyerekezik, etet, fektek, altat és 9-11még melózik.

Sose panaszkodott még.

napközben persze én szórakoztatom a fiukat, amikor otthon van, akkor vasalok meg a többi házimunka, ami elmaradt napközben. :)

2011. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen szinten az apukának is ki kell vennie a részét az egészből. Elvégre azt a gyereket ketten vállalták. Nálunk a férjem fürdeti, vacsiztatja, altatja a lányunkat. Éjszaka is felkel hozzá, megeteti. Hétvégente többet van vele, játszik vele, megyünk sétálni. És mindketten úgy gondoljuk, hogy ez így természetes.
2011. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kell, hiszen így alakul ki igazán jó kapcsolata a babával. Meg azért nem árt, ha tudja, hogy mikor mit kell csinálni, ha pl. anyuka lebetegszik, kórházba kerül, bármi...

Az én férjem az éjszakai etetést (tápszeres volt a babánk) nem is volt hajlandó kiadni a kezéből, azt mondta, legalább akkor tudok nyugodtan pihenni. Emellett az esti fürdetés mindig közösen zajlott, pelusozott, szóval nem egy elveszett Apuka. :)

2011. máj. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!