Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az Apukának kell...

Csill79 kérdése:

Szerintetek az Apukának kell segíteni a babával kapcsolatos teendőkben?

Figyelt kérdés
Pelenkázás,etetés,fürdetés,altatás,stb.Vagy ez a nők dolga,mert ők ezért vannak otthon?
2011. máj. 10. 18:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mindent én csináltam. Nem vártam el tőle, hogy csinálja. Ha nem értem rá, vagy ő vigyázott rá, akkor megcsinálta.
2011. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy az apuka dolga is...nekem az a természetes, ha mind ketten kivesszük részünket ezekből a dolgokból:)
2011. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

ha itthon van szabin, vagy hétvégén akkor én igenis elvárom hogy éjjel felkeljen etetni (tápszeres).

néha megfürdeti.

altatás nem megy neki...:)

pelenkázást meg nem hagyom, mert akkor még a füle is kakis lesz a picinek....

4hós kisfiú anyukája

2011. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segít! A fürdetés mindig közös, de szokta etetni és altatni is. Ha kell pelenkázza is, de azt csak ha muszáj. Ez természetes! De felfogás kérdése!
2011. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Kell.



(apuka)

2011. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Még jó.Az ő gyereke is.

Az én férjem nagyon sokat segít,mindent rábízhatok,még a kakis pelust is vígan kicseréli,egyedül a szoptatás nem megy neki.:))

2011. máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

persze hogy kell.Ha nem segít az milyen apuka?az nem apuka csak egy férfi.Persze akkor ha tud, agy legalább figyeljen.De szerintem mindegyik apuka szívesen segít, ez nem kérdés, hisz az ő gyereke.Főleg ez egy kisbabánál, nem lehet nem segíteni :)


13/f

2011. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem szívesen csinálja.

2 kisfiúnk van, a fürdetést újszülött koruk óta Ő csinálja. Nem mintha én nem tudnék fürdetni...nekik ez rituálé, ilyenkor én be sem mehetek a fürdőbe.

Persze pizsibe is öltözteti őket. A kicsi még pelusos, simán kicseréli.

Reggelit-vacsit készít, sőt ha elintéznivalóm van, meg is főz...még sem papucs :)

Igaz ő ossza be a munkaidejét, sokat van itthon.


Nagyon szivesen van a gyerekekkel, sokat játszik velük.

Elvégre ketten akartuk Őket! :)

2011. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

kell.


de hogy mit, mennyit segít, az már körülményfüggő.ha keveset van otthon, mert dolgozik, akkor nem is kell sokat segítenie.

2011. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az apukának nemcsak a gyereknemzés a dolga a gyerekével. Ugyanúgy kell gondoskodnia is róla, mint az anyukának.
2011. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!