Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire kell figyelni, ha használ...

Mire kell figyelni, ha használt babakocsit veszünk?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én megvettem gyönyörű szép állapotban, semmi hibát nem láttam rajta.Aztán használat során fény derült ezekre: a fékék letölrve, nem volt csak 1fék a 4ből. Nem teljesen voltak letörve mert nem látszott, csak kipróbálálsnál derült ki. Valamint ha felültettem a babakocsit eggyik felérőlle volt törve a tartó...
2011. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Enyémnek semmi baja nem volt, csak a bevásárló kosárba volt belerohadva egy tányér paradicsomos spagetti (nem viccelek), és csupa-csupa lyuk volt. Le kellett szednem.
2011. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az bátor. Akkor marad az totál új babakocsi. [Amúgy is ezt pártoltam jobban]

Köszi szépen a válaszokat :)

2011. máj. 10. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Kerekek! Az én használt Bergonomnak a kereki (kettő is) Két hét használat után lerugta a kerekeit. Látszatra volt csak megcsinálva,hogy ne vegyem észre a hibáját.
2011. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ugyanaz,mint az utolsó.az első sétánál kiesett két kereke.alig tudtam hazajönni.

aztán a második használtnál jobban figyeltem,és az már jó volt.nem kell félni a használttól,csak jól meg kell nézni.kerekek,ülés,fékek,rugózás,tartozékok

2011. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Neten vettünk mi is használtan., gyönyörű szépnek tünt, azt írták hibátlan, keveset használt. Én mentem érte egy találkozóra. Kinyitottuk, bezártuk, nem néztem át tüzetesen. Kifizettem a 30ezret. Otthon vettük észre hogy legalul a hátlap két szélénél az anyag ki van szakadva és foszlik. A kosara zsírfoltos. A babakocsi huzata több helyen foltos és vízfolyásos. Hívtuk a tulajt, küldtük a képeket ezekről. Egyszer csak a volt tulaj minden bejelentés nélkül beállított hozzánk, elkezdett hőzöngeni, de szó szerint vergődni hogy mit képzelünk mi, ez egy 80ezres kocsi és már megbánta hogy ennyiért eladta és nem fizeti ki a benzinköltséget amiért érte jött. Mi úgy gondoltuk fizessen vissza egy összeget mert nekünk ennyit nem ér. Mondtuk ha azt tudjuk, és feltünteti rendesen az adatlapon, nem adunk ennyit érte!

És ekkor mondta a férjem: NEM…..nem veszünk használtat. Végülis Kunert Vip-et vettünk 36ezerért, és meg vagyunk vele elégedve. Ugyanolyan nagy mint a másik volt. Mostmár tudom hogy ilyen dolgot ha tehetem nem veszek használtan. Nemsokára aktuális a sportkocsi, de azt hiszem inkább újat veszek ezekután

2011. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is használtan vettük, szinte tökéletes. kicsit látszik, hogy nem vadiúj, de teljesen jó.
2011. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kunert Vip-et akarunk venni, elejétől ez volt az elképzelés.

Nézelődtem neten és találtam egyet a hozzáillő autósüléssel.. de amiket írtatok, ezek után 100%, hogy nem veszünk használtat :)))

2011. máj. 10. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!