Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan altatja az ágyban...

Ki hogyan altatja az ágyban már felülő-felálló babáját?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos és feláll-felül a kiságyban ha berakom aludni és csak sír.Iszonyatosan álmos volt esett kelt az ágyban.Próbáltam,hogy ott ültem mellette és simogattam,nem jött be.Betakartam és mondtam neki,hogy mindjárt jövök ő csak pihenjen,de nem tudtam kilépni a szobából sem csak sírt.Végül kivettem és a kanapén összedugtuk a fejünket és simogattam a fejét,úgy aludt el.Utána beraktam a saját ágyába.Foga nem jön,talán a szeparációs félelem.Ötleteket várok az altatására.Köszi.
2009. márc. 10. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 4 hetes kora óta hason alszik,így kicsit könnyebb a dolgom.Hasrafektetem,majd lekuporodom a kiságy mellé,és paskolom a fenekét.mikor fel akar állni,akkor megint lehasaltatom,és így játszunk tovább.Ha nagyon álmos,akkor 2-3 próbálkozás után feladja,és elalszik.Mikor elaludt,akkor kisomfordálok a szobájából és kész.
2009. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagy ágyunkon összebújok vele és 5 perc alatt már alszik is. Aztán már mehetek is a dolgomra. Nálunk így vált be Ő sem ordít, én is haladok.
2009. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Az én fiam is hason alvó,de ugye hasról könnyű felpattanni.
2009. márc. 10. 15:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is ekkor kezdődött, s mai napig csak mellettem alszik el avgy férjem mellett, lassan 3 éves lesz..nem baj az ha bújni szeret sztem
2009. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze,hogy nem baj,csak mire rájön az ember,hogy mit szeretne.Ez a gyereknevelésben a kihívás.
2009. márc. 10. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem altattom a kicsimet, mikor este megkapta a tápiját berakom az ágyába ha álmos fel sem kell, ha meg nem akkor nézelődik beszélget nekünk mi így szoktatuk az elejétől kezdve és mikor érzi h álmos lefekszik és tentike van magától.

üdv.9,5 hós baba anyukája

2009. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most nézem,hogy nem írtam oda,hogy a nappali alvással van a gond.Köszi mindenkinek.
2009. márc. 11. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!