Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelőt tudok tenni...

Légzésfigyelőt tudok tenni bölcsőbe is?

Figyelt kérdés
Azt mindenhol írják, hogy milyen vastag matrac alá, meg, hogy hány érzékelőlapos, meg a teljes kiságyat is befedi, de hogy mekkora pontosan azt sehol. Meg, hogy lehet-e kisebbre állítani? Úgy értem, mondjuk csak 1 lapot használni belőle, mert csak annyi fér el a bölcsőben?
2011. máj. 8. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi kölcsönöztük, de nem nagyon használtuk csak az első hónapban, de az olyan volt ami 2 lapos, így lehetett csak 1 lapot használni belőle.
2011. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha éppen mozog a bölcső, akkor nincs értelme a légzésfigyelőnek benne. Mert érzékeli a bölcső mozgását, így nem is riaszt. De attól még simán előfordulhat, hogy a baba pont akkor nem vesz levegőt.
2011. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, az utóbbival értek egyet. bele lehet rakni ugyan, de sok értelme nincs, mert ugye a bölcső pont a ringása miatt jó, de éppen ezért nem fog riasztani, mert mozgásban van, csak ha áll akkor, de ebben az esetben elveszíti a bölcső funkcióját.
2011. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a neve, én bölcsőnek hívom, de ringatni nem lehet. Mózeskosaras, és kerekei vannak, de ugye nem kiságy méretű. Mutatok róla képet, az lesz a legegyszerűbb, de itt nem az a lényeg, hogy ring-e vagy sem, hanem belefér, vagy sem?

[link]

2011. máj. 8. 15:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat az oldalt lévő kis képért! A sima képfeltöltés.hu nem engedte feltölteni a képet és ezt találtam hirtelen :S
2011. máj. 8. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen a légzésfigyelőd. A miénk Angelcare 301-es, ennek 24x24 cm-es egy darab érzékelő lapja. De ha mind a kettőt veszem, akkor is csak 48 cm a kettő, ha egy picit távolabb teszem egymástól, akkor vegyünk 50 centit, simán belefér egy ilyen mózesbe.

És ha nincs ringó funkciója, akkor nyugodtan tedd bele, biztosan fogja a baba lélegzetvételét érzékelni benne.

2011. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. máj. 8. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!