Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi erről a véleményetek? Van...

Mi erről a véleményetek? Van valakinek? Pihenőszék

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 6. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Lehet, hogy nem ilyen választ vársz, de nekem az a véleményem, hogy ezek a pihenőszékek (lógóhinták stb.) mind a nagy „hogyan húzzunk le még több pénzt szegény szülőkről, akik csak jót akarnak”-átverés részei.

Elhiszem, hogy a szülőnek baromi kényelmes, hogy egy helyben tudja a gyereket egy ideig, és csendben van a sok lógó bizbasz láttán, de hogy a gyereknek nem tesz jót, azt is hiszem.

Szerintem hagyni kell a lurkókat, hogy szabadon mozogjanak, és élvezhessék, amit tudnak, illetve megtanulják, amit még nem.

2011. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt írja, hogy 9 kg-ig használható, na 10 hónaposan ennyi volt még a lányom, de nem hiszem, hogy egy helyben maradt volna, pénzlehúzás, ha mindenféleképpen pihenőszéket akarsz, van ennél olcsóbb is, persze ha van rá pénzed akkor oké.

De sokkal jobban fejlődik, ha szabadon tud mozogni pl. egy játszószőnyegen, és megismeri a körülötte lévő világot.

2011. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Alinaaa ***** válasza:
Akkor már az alatta lévő 3 az 1-ben praktikusabb. még nekem is megtetszett:)
2011. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Fisher Price rezgős-hintázós van, 5 hetes kora óta szokott benne lenni, nagyon szereti.

Inkább olyat szerintem, amin több játék van középen, ezen csak egy tükör van.

[link]

Ja, és lehet cserélni is a játékokat.

2011. máj. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az utolsóval értek egyet. a fix háttámla nem túl praktikus, mert ha már támasztva ülhet, pl. etetni szeretnéd, akkor jobb, amiben már félig ülhet...bár ilyen etetőszék is van.

nekünk volt, illetve van egy, használtan vettem, még jó, hogy nem vettem újat:-)

amíg 2-4 hós volt, nézelődött benne, illetve kivittem magammal a konyhába, így ott is tudott kényelmesen nézelődni, de amikor már forgott nem lehetett benne fekteni, ültetni, örültem, hogy a kanalazásig megmaradt benne.

szóval nézzél szét a Vaterán, vegyél egy jó állapotban lévőt, mivel ezek jó minőségűek, pár hónap alatt nem mennek tönkre.

a rezgő funkciót sosem használtuk, a zenélőt sem nagyon, inkább hallgattunk valami értelmes zenét.

2011. máj. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk nem ilyen, van, hanem egy mezei sima pihenőszék, azt is úgy kaptuk.

Még szerencse, mert 2-5 hónapos koráig egész jól elvolt benne, de azóta nem lehet még 2 percre sem beletenni. Már mocorogni akar, nem tud egyhelyben lenni!

Szóval 2-3 hónapra nem biztos, hogy megéri megvenni, a használtak is jók lehetnek, de ha van rá keret, akkor mindegy.

2011. máj. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Használtan vettem babahintát.

[link]


A játszószőnyeg nekünk nem jött be, még csak 6 hetes, nem igazán tudott mit kezdeni magával a játszószőnyegen, ebben legalább el van, amíg takarítok, meg főzök. A kiságyban nagyon nyügi volt, kézben meg nem lehet egész nap, ebben legalább jól érzi magát.

2011. máj. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ez a fajta van csak más színben. Nagyon szereti a kisfiam pedig már 11 hónapos. Még most is beleül és hintázik benne. Nagyon sokat használtuk. Tudom ajánlani.

2011. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt. Nagyon szerettük, és a mai napig használjuk néha, etetésnél.

Nem tudok egyetérteni azzal, aki azt írta, hogy ez azért van, hogy a szülőnek kényelmes legyen. (Az ilyen szülő akkor kiságyat sem vesz, és babakocsit sem, mert az is azért van, hogy a szülőnek kényelmes legyen?)


Az én gyerekem már pár hetes korában nagyon érdeklődő volt, és utált a kiságyban feküdni. Akkor vettünk egy pihenőszéket, amelyet szinte vízszintesre lehetett dönteni, és abban volt kint velem a nappaliban (járóka nem fért volna el a szobában). Imádta, mert így nem volt egyedül, és mindent látott. És két hónapos korában nem igazán tudott még sem közlekedni, sem mászkálni. Szóval nekünk nagyon bevált, és nem gondolom, hogy rossz szülő lennék emiatt.

2011. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!