Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy babánál már 7-8hónapos korában (vagy ahogy ülni tud) elkezdi Anyuka a biliztetést?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam egy ismerőssel és kérdezte mennyi idős a babám,mondta,hogy 10 hónapos,és kérdezte,hgy bilizünk e már?Én meg néztem nagy banbán...:(Tényleg érdemes elkezdeni?Mert Ő mindként gyerekénél ezt csinálta és a hamar megszokták,hogy kaki a bilibe van...figyelte őket,hogy mikor szoktak általában,mondjuk reggeli után és ráültette őket a bilire és ott játszott velük(normális véleményket kérek).
2011. máj. 6. 08:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
17 hónapos a fiam,kb 2 hónapja van bilije.szokja,ráül,mint én a wc-re.valamelyik nap csupaszon ült rá.ő még nem szól,ha pisil vagy kakil.de figyel engem,mit csinálok a wc-n.majd eljön az ideje.10 hónaposan baromság bilin ültetni.
2011. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Én bizony ráültettem a fiamat 8 hónaposan a bilire, mikor már ült. Nem, nem azért,mert baromira ráérek, nem is azért, hogy jó hamar szobatiszta legyen. Egyébként egy éves, javában pelenkázunk.A célom annyi, hogy HA MAJD ténylegesen elkedzjük a szobatisztaságra nevelést, ne akkor lásson először bilit. Azt szeretném elkerülni, hogy féljen, ne értse, mit kell csinálni,stb.

Szerintem ilyen kicsi korban senki sem konkrétan azzal a céllal ülteti bilire a kicsit,hogy holnapután szobatiszta legyen. Azt meg birom,hogy ha valaki máshogy csinálja, az rögtön hülye, meg bibibííííí, az nem si szobatisztaság. Őszintén, engem nem fog érdekelni, hogy elénekli előtte az örömódát, vagy három nyelven közli,hogy pisilnie kell, nekem elég, ha a bilibe megy.

2011. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Van a 3-4 éves korig kényelmes anyuka a pelussal. Van aki korábban szeretné, hogy szobatiszta legyen a gyerek, vagy csak ismerteti a bilivel. Van aki ezt bilin éri el, és van aki csak a wc szűkítőt használja. És persze ne hagyjuk ki azokat sem akik, pelenka mentesen élik a gyerek nevelés e korai szakaszát, és ha kell... a wc fölé tartják a babát dolgát végezni.

Én nem foglalkozom senkivel melyiket választja, és mikor!!! Csináld úgy ahogy neked megfelel, és ha legközelebb rákérdez az ismerősöd mond el neki a te véleményedet.

2011. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm,hogy leírta a véleményét!!!!
2011. máj. 6. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!