Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én akadok ki az "én...

Csak én akadok ki az "én gyerekem, magamnak szültem" anyukáktól?

Figyelt kérdés

persze, hogy az én gyerekem, én szültem, de nem magamnak, hanem családot szerettünk volna ,ebbe a családba érkezett ő, nem az enyém,illetve nem csak az enyém.

nem érzem magam rossz anyának, mert olykor a nagyiéknál alszik, nem érzem magam rossz anyának, mert ha jönnek a tesóim, odaadom nekik, etethetik, pelusozhatják.ő nem az én tulajdonom, ő a mi fiunk.


2009. márc. 9. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
szia! en is szivesen odaadom barki kezebe, aki megszeretne fogni. Persze fontos, h ne legyen beteg, es az egyeb szelsoseges dolgok. Orulok, legalabb a pici is alakitgatja a sajat " kapcsolatait ". Elvegre tarsas lenyek vagyunk, meg kell tanitani a picikkel, h mikent viszonyuljanak mas emberekhez. A nagyinak is szivesen odaadom, legalabb kicsit felszusszanhatunk a ferjemmel.
2009. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
En is szeretem ha masokkal van a babam,DE csak akkor ha en is ott vagyok.Jelen pillanatban(meg kulfoldon elunk) ugy erzem,hogy nem hagyom a babot masra,de nem tudom mit csinalok akkor ha haza megyek a hat honapos kicsivel akit a nagyiek eloszor latnak es hosszabb ideig otthon leszek.Hiaba,hogy csalad nem hagyom rajuk.Szerintem ezen nem kell kiakadni,mindenki szituja mas es te nem tudhatod miert is mondja ezt az illleto.
2009. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

miért kell minden nap 1-2 provokáló kérdés???

én nem hagyom senkire, mert ahogy az előttem író mondta, mindenk szituja más. én is külföldön élek, kiköltöztem mikor terhes lettem a páromhoz. Ő azóta Cseho-ban melózik, rá nem tudom hagyni a fiamat.

az anyja papíros elmebeteg, rá nem fogom hagyni. az én családom legközelebbi tagja az édesanyám 160

2009. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

bocsi...

km-re lakik tőlem.

nem tudom kire hagyni és nem is akarom. nekem teljesen természetes, hogy én vagyok csak vele, ez így megy, mióta a picúrkám 7 hetes.

jövő héten lesz 10 hónapos.

2009. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bocs, persze, nem provokálni akartam.mindenkinek más a szituja persze.csak aki már eleve úgy áll hozzá, hogy az én gyerekem, magamnak szültem.tényleg nem az a kérdés lehet-e másra bízni, hanem hogy magamank azültem?nem.nekünk, hogy egy család legyünk.
2009. márc. 9. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

utsó 2 vagyok.

ok:)

én azért lettem ilyen, mert 7 hétig az anyósoméknál laktunk és kivette a kezemből a pl 4 napos gyermekemet, mert sírt és én képtelen vagyok megvígasztalni a saját babámat... és még sorolhatnám. na befordultam a világra.

persze, ha anya lakna olyan távban mint az a bolond, akkor más lenne, de sajnos nem így van...

2009. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Szia. Meg kell tanulni külön álló kis emberkének kezelni a babát. Ha valaki úgy áll hozzá, hogy magának szülte, elég hamar csalódni fog. Nem magamnak szültem, ő nem a tulajdonom. Az életre szeretném nevelni, és abba a többi ember is bele tartozik. Nem szeretném, ha magának való, zárkózott felnőtt lenne majd belőle. Neki is jó, ha minnél többen szeretik.
2009. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!