Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éven felüli babáknak van...

1 éven felüli babáknak van olyan tápszer, amire lehet receptet kérni?

Figyelt kérdés
Milyen márka és mennyibe kerül,hány grammos?
2011. máj. 3. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
NINCS
2011. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

De van. Mégpedig a HA-s és AR (antireflux) tápszerek, ezek ugyanis 3 éves korig felírathatók.

Humana, Beba, Milupa, mindegyik tápszergyártónak vannak ilyen speciális tápszerei.

2011. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs,csak speciális esetben. Nekem a lányom antirefluxos tápszert kapott 1éves koráig,de már nem írja fel az orvos. Pedig nagyon nem mindegy anyagilag. 60%os támogatás volt rajta.

Lehet van olyan orvos aki 1éves kor után is felírja,de az enyém nem.

14hós kislány anyukája.

2011. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Természetesen indokolt esetben felírják, illetve ha nem lenne indokolt, akkor a doki jóindulatán múlik, hogy felírja receptre vagy sem.

És kedves első: legalább olvass utána, mielőtt kapásból rávágod, hogy nincs.

2011. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó!

mivel nem írta, hogy speciális eset a gyereke, ezért mertem feltételezni, hogy egészséges.

Egészséges gyereknek pedig fél éves korig írják fel, ha jóindulatú az orvos akkor 1 éves korig!


olvass utána te is

2011. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom, hogy egészséges gyereknek fél éves korig írják fel, de a kérdés nem tért ki erre. Ezért a helyes válasz nem az, hogy "NINCS".

Mert igenis van, és még ha nem is indokolt a speckó tápszer, akkor is van sok olyan doki, aki felírja egy éves kor után is (pl. Humana Baby fit, stb.)

2011. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszoló vagyok. A lányom Humana baby-fittet,evett 3hónapos korától. Az orvosomnak esze ágában nem volt felírni 1éves kora után!

Lehet csak az enyém ilyen "smucig"?!

2011. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

igen, mivel a kérdés nem tért ki erre, ezért mindenki azt feltételezi, hogy egészséges gyerekről van szó. De mindegy.

befejeztem a vitát veled

2011. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Egészséges gyerek,jóindulatú orvos.Pont a humana baby fit érdekelne,hogy abból melyik van 1 éves kor után?Már nincs 1 meg kettő,bevonták.Most az 1 helyett baby fit plusz van,1 éves korig lehet adni,de utána mi van?
2011. máj. 3. 19:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Már írtam hogy az enyém 1éves kora után nem írta fel. Most Babylove tápszert és tejet kap felváltva.

Szerencsére nem válogatós,és nem allergiás a tejre sem. Kérdezz rá hátha a te dokid felírja még.

2011. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!