Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jövőhéttől szeretném kislányom...

Jövőhéttől szeretném kislányomnak a húst bevezetni, ti hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Pici csirkemellet megfőzöl vagy megsütsz, és hozzáturmixolod bármihez: alma, krumpli, cékla, sütőtök....

Vagy egyben főzd meg a krumplit a husival, és úgy turmixold le.

2011. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy szoktam, hogy hónap elején fizukor megveszek 4 db csirkemell filét (azaz 2 egész). Itthon megfőzöm pici sóval, össze turmixolom és jégkockatartóba teszem, lefagyasztom. Mikor kell, akkor csak kiveszek egy kockát, beledobom a főzelékbe, hagyom egy kicsit főni és kész. 2-3 naponta kap husit. Az elején még bébikaját evett, így a húsosat is úgy vezettem be. De nem kóstoltattam, hanem megevett egy egész üveggel :) Ha te főzöd neki az egy kockányi husit rakj a főzibe és kész.
2011. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!