Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le lenne maradva? Egy kétségbe...

Le lenne maradva? Egy kétségbe esett anyuka

Figyelt kérdés
14 hónapos a kisfiam szépen megy, autózik mutatja kezét-lábát, pápázik, itatópohárbol iszik, de szeret pohárbol is! Sok mindent megért és megtesz amit mondok neki! de nem rug labdába csak dobja, nem mászik fel ágyra vagy bármire! Nem motorozik! Nem huzza maga után a játékot! Mit tegyek?egy anyuka szerint levan maradva,mert az ővé már mindent csinál sőt bilizik is!
2011. máj. 3. 12:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nemrég tettem fel 1 hasonló kérdést csak nem ebben a témakörben.

Íme: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

Nekem a negyedik válaszoló válasza nagyon tetszett. Úgyhogy szerintem aggodalomra semmi ok.Rendben van a kisfiad!

2011. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az az anyuka egy marha, ne figyelj oda ilyenekre. Tényleg vannak olyan babák, akik ilyen idősen még csak félve lépegetnek, az ágyra felmászós babához képest ők mennyire vannak lemaradva? Hüjeség
2011. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom 15 hónapos. 4 hónapja megy egyedül, a testrészeit/érzékszerveit mutatja, pápázik, itatópohárból iszik egyedül is, pohárból ritkán iszik, de nem egyedül. Megért mindent, sok szót mond már, a labdát rúgja és dobja is. Fel-és le mászik az ágyról ügyesen. Nem motorozik, húzós játéka nincsen. Sok játékát nem rendeltetésszerűen használja, de majd megtanulja, van rá ideje. Főzést imitál, eteti-itatja a babákat, plüssöket, sokszor minket is. Bilizni ráér még, mi is elővettük, de nem erőltetem, majd a nyáron megpróbáljuk.

Egyik gyerek sem fejlődik egyformán, ez így van rendjén.


A sok okoskodó, mindent tudó, az én gyerekem a legszebb, legaranyosabb, legokosabb és legügyesebb anyukáktól kivagyok én is, le kellene szállni a földre, de nem baj, legalább nagyot fog/fognak esni egyszer.

2011. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!