Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le lenne maradva? Egy kétségbe...

Le lenne maradva? Egy kétségbe esett anyuka

Figyelt kérdés
14 hónapos a kisfiam szépen megy, autózik mutatja kezét-lábát, pápázik, itatópohárbol iszik, de szeret pohárbol is! Sok mindent megért és megtesz amit mondok neki! de nem rug labdába csak dobja, nem mászik fel ágyra vagy bármire! Nem motorozik! Nem huzza maga után a játékot! Mit tegyek?egy anyuka szerint levan maradva,mert az ővé már mindent csinál sőt bilizik is!
2011. máj. 3. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De biztos van olyan, amit a te gyereked csinál, és másé nem. Ilyenen szerintem tök fölösleges parázni. Majd csinálja, mikor felfedezi, hogy az jó, vagy érdekli. Szerintem nem kell ezet túllihegni. Van sok anyuka, aki szeret dicsekedni, hogy az ő gyereke milyen ügyes. Ne foglalkozz az ilyennel, kész.
2011. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
na persze,meg a relativitáselmélet is megy neki fejből.hagyjuk már!ez is csak értelmetlen versengés.szerintem nincs lemaradva semmivel a fiad.nem érdekli a motorozás.és?a fiam 17 hónapos,ő sem motorozik.és ha nem rúg labdába?az én fiam is mostanában kezdte.nyugi,teljesen jól fejlődik a babád.
2011. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden baba más és más. Nincs lemaradva! Lehetséges hogy csak nem akarja csinálni ezeket a dolgokat!

14hósan bulizik,keresztlányom 1,5évesen szobatiszta volt, most 3éves elég gyakran bepisil, szerintem azért mert siettették, unokanővérem gyereke 1héttel fiatalabb keresztlányomtól, 2,5évesen lett szobatiszta azóta semmi baleset nem történt

2011. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15 honapos kisfiam sem motorozik, nem huzza maga utan a jatekokat, es csak 3 hete indult el.
2011. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem kell foglalkozni azzal hogy más anyuka mit mond!

semmi baj nincs a kisfiaddal!!!!!

ha ez megnyugtat az enyém lassan 22 hónapos, és még mindig nem tud motorozni :) engem ez nem érdekel, majd megtanul, de tudom hogy ettől függetlenül teljesen rendben van a gyerek

2011. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam 15 hónaposan indult el (már halálra idegesítettek azzal, hogy miért nem megy már), a játékokat pár hete húzza maga után, motorozni pedig nem tud. Felül rá, de felhúzza a lábát, azt hiszi, hogy magától is megy. Ja, és addig jó, amíg nem mászik fel az ágyra, vagy bármire.
2011. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Lemaradt, hogy 17 hónapos.
2011. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én lányom 28 hónapos és nem beszél még. De mégsem párázunk hogy le van maradva! Majd el jön annak is az ideje
2011. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kisnita ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nincs lemaradva!

Az én kisfiam 14 hónaposan még csak úgy tudott járni ha fogott valamit, el volt 15 hónapos mikor egyedül járt. Ebből következik, hogy 14 hónaposan nem is tudott semmit maga után húzni!

Most 21 hónapos múlt, szalad-rohan szinte egész nap, már húzza maga utána az autókat, tolja a talicskát, stb. A motorozásra most kezd rájönni, tegnap délután már nem csak ült rajta hanem lökte is magát a lábaival, már csak azt kell megtanulnia, hogy egyszerre lökje magát a két lábával.

Az én fiam is inkább dobja a labdát, bele tud rúgni mert már csinálta, de dobni jobban szereti. Vannak túlbuzgó anyukák akik szeretnek dicsekedni a gyerekükkel, hogy milyen ügyes, ez nem is lenne baj csak néha ezt úgy teszik, hogy a másik anyukát megbántják vele... :S Nem kell odafigyelni.

2011. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A lányom 18 hónaposan tanult meg motorozni kb 3 hete.Én is állandóan segíteni akartam neki, hogy hogyan induljon el de nem akart neki össze jönni.Láss csodát elmentem szülni és rá 2 napjára hív a férjem, hogy a gyerek mikor tőlem haza értek a kórházból szólt neki hogy vegye ki a motort.Felült rá és mint aki mindig ezt csinálta volna elkezdte 2 lábbal hajtani.Megérett rá.Tanulság mindent a maguk idejében fognak elkezdeni,nem kell semmit siettetni.Remélem jó példa volt : )
2011. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!