Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amire a legjobban...

Mi az amire a legjobban allergiás vagy, ha a babádról van szó?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy én pl. rendesen kiakadok ,ha valami vagy valaki felébreszti a picimet.
2009. márc. 8. 12:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az,amikor valaki beteg,és jön oda a gyerekhez és közben ezt mondja:Nem puszilom meg csak a kezecskéd,mert beteg vagyok!!!!!Normális?
2009. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem az idegesít mikor anyósom avval jön, hogy biztos vizes a tejem, mikor sűrűbben szopik a gyermekem, pedig köztudomású, hogy a tej zsírossága napszakonként változik, de az nem is érdekli, mikor mondom neki, hogy a lányom majd eldönti mennyi kell neki. Meg már át kéne aludnia az éjszakát, mert 3 hónapos és kezdjem a hozzátáplálást, mert ilyenkor már ő is adott a fiainak feles tejet, meg pirított lisztet. Pedig amíg lehet és csak szoptatni akarok, nekem nem megterhelő, hogy néha többször eszik a lányom. Az altatásnál, mikor náluk vagyunk, nehezen fogja fel, nem kéne a gyereknek gügyögni, mert őt zavarja ha tesznek vesznek felette, ha nem foglalkozna vele, hamarabb elaludna.
2009. márc. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is anyósékkal van a gond. Rosszul esik, hogy hetekig kibírja, hogy fel sem hív megkérdezni, hogy van az unoka. Na de aztán, ha vmi ünnepnap van! Akkor aztán Micimackó, kisszoknya, Télapócsomag,...a látszat kedvéért. Kérdem én olyankor: És az év többi 364 napja? Na nem kell nekünk ajándék, csak némi érdeklődés, hisz olyankor is unoka az unoka.

Érdekes, anyu fel tud hívni minden nap azzal, h aludt evett a kislány. Igaz, hogy Ő nem állít be fél méteres Disney-s micsodákkal, de rábízhatom bármikor a babát, ha dolgom van. Anyósékhoz egy héttel előre be kell jelenteni. Meg még sorolhatnám...

féléves anyuka

2009. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha felébresztik, arra én is pipa tudok lenni, mert attól félek, borul a napunk.

Meg úúúútálom az anyósom "okoskodós tanácsait". Azt hiszi ő a világ legokosabb embere..... :(

2009. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én anyámmal kapcsolatban írtam már,de +ban az is tök jó,hogy anyám nem ment a kötelező gyógykezelésre anno,mert én szülni fogok,ehhez képest az első hat hétben talán 3-4 * jött.Egy kis faluban lakunk egymástól kb 20 percre.Amikor mondtam,milyen fáradt vagyok megkérdezte miért nem megyek fel babakocsival(januárban a 3 hetes gyerekkel,császár után)hozzá.Volt amikor 4 hónapig ide sem jött.Az idén is volt,hogy megharagudott,amiért szóltam,hogy nem kellett volna meghánytatnia a gyereket,hiszen szóltam,hogy előtte evett.Lassan 2 hónapja nem volt itt,de a faluban leadja,hogy ilyen meg olyan szép-jó az unoka,csak lassan azt sem tudja hogy is néz ki:(
2009. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk anyós és szülő problémák nincsenek, mert sajnos már nem élnek a szüleink.

De amikor a séta közben a nyannyer direkt ráköhög meg trüsszög a gyerekre ................ ölni tudnék. Néha meg is jegyzem h "nyugodtan hányja is le........."

Na meg a "van még teje? Mert az nagyon fontos.......bla-bla" köze hozzá??????? Tök idegen.

2009. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!