Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amire a legjobban...

Mi az amire a legjobban allergiás vagy, ha a babádról van szó?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy én pl. rendesen kiakadok ,ha valami vagy valaki felébreszti a picimet.
2009. márc. 8. 12:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Én az altatási procedúrát utálom, nem nagyon megy az alvás... (most gondolkodok valami "drasztikus" altatási módzseren).

Eközben karmol, harap, csipked, tépi a hajam-na ezt nehezen viselem.Van, hogy lepasszolom apának és elmegyek lenyugodni.

2009. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Én arra vagyok allergiás, mikor az öregnyanyák (ööö elnézést idős hölgyek:))) lépten nyomon tanácsokat osztogatnak, : hú biztos fázik, miért nem ad rá kesztyűt?

Juj biztos nem szeret ott ülni, miért nem veszi ki?

Hát nem szabadna már cumiznia egy ekkora fiúnak...

Ó aranyom, nagyon hideg a kő, felfázik ez a baba, miért engedi itt mászkálni? (lakáson belül ahol 24 fok van).


Miközben a gyermek utálja a kesztyűt, letépi magáról, igenis nem kéri a csőrös poharat,és hogy tiltsam meg mégis egy örökmozgó 1 évesnek h NE mászkáljon a lakásban utánam mindenhova? :))

Tenném hozzá ezek mind idegenek, szóval nem családtagok:)))

A másik "kedvencem" amikor boltban nyűgösködik a fiam (egyébként alapban nagyon nyugodt) és akkor a nénik: BIZTOS ÉHES!!!! Igaz h előtte kajálta degeszre magát:)

2009. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én anyóst viselkedése nehezen. Ő a második babánk az elsővel nem foglalkozott, most meg aktivkodik. Pedig mindkettő fiú.
2009. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
hát az etetés terén mindenképp!mikor pl elmagyarázom az anyosomnak hogy mit ne adjon neki abba a félórába amig vigyáz rá,és mire hazajövök közli hogy ojat adott neki enni!meg a sok "jo tanács"!pl:takard be jol nehogy megfázzon(mikor már 3pléd rajta van),tedd le a gyereket hadd sirjon majd megnyugszik..stb na az okoskodok "jo tanácsait"rühellem!
2009. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a következő kérdéseket utálom: Hány kiló? Hány centi? Szopik még? Átalussza az éjszakát? És nehéz szülés volt?

Mind olyanoktól, akiknek nincsen gyerekük...


Amit ő csinál azokból csak a karmolást nem bírom, remélem leszokik róla, mert állandóan úgy néz ki az arcom, mintha legalább 15 macskával élnék együtt:)

2009. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírom:

Az apukámat, amikor sír a gyerek, fölé áll, és folyamatosan ezt mondja: "nincs hiszti! Kiscsibeee! Nincs hiszti!" kb ötvenszer! Áááá!

Meg az anyósomat, amikor rázza a gyerek s*ggét.

Meg az anyukámat, amikor okoskodik, meg a gyerek nevét úgy mondja, h elnyújtja a i betűt a nevében.

Amúgy semmi bajom, minden esetben inkább nyelek egyet és elfordulok, v arrébb megyek, h ne halljam.

2009. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja én azon akadtam ki, hogy egy szomszéd úgy behajolt a babakocsiba, és gügyögött neki. NE hajoljon be, nem igaz, hogy nem látja 1 méterről, pláne amikor még sok a baci!!! A másik, ne gügyögjön!

Azt is utálom, ha jön vki és egyből fut be a babához. Talán kezet kéne mosni előtte!

Lehet, hogy én vagyok hisztis, de ezt nem tudom tolerálni!

2009. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
14 hós,első perctől van gond a bukással-hányással.Apám és nővérem is ilyen volt.Figyelni kell mikor-mit-mennyit adok neki enni és kész.Sok utána olvasás után megtanultam uralni a dolgot,erre anyám mindíg ad neki vmi sz..t és meghánytatja,mert szte sovány és édességgel akarja tömni.+3,5 hósan kezdtük a kóstolást,de nem jött be neki vártam még 1 hónapot vele,a zöldségeket nem szereti,csak kb 2-3 féléből szokott csipegetni és erre jönnek a tapasztalt anyák,hogy adjam neki,etessem mindennel,de nem bírják felfogni,hogy hiába kóstoltatom vele,ha nem szeretni belenyonmni nem lehet.Én meghallgatok másokat és csak akkor adok tanácsot,ha vki kér tőlem.Nem értem nekem miért ad sok ismerős anyuka ha nem is kérek.Mindenki nevelje úgy a gyerekét,ahogy akarja.Van ismerősőm,aki a 35 hétre született gyereke mellől nem tiltotta ki a cigit,2 hósan kezdte neki a hozzátáplálást,6 hósan a tehéntejes kakaót,a dongalábú gyerek kínais cipőt kap és még sorolhatnám,de én nem szólok neki,mert Ő így csinálja és azt hiszi ez így jó,de Ő mindíg mond vmi okosat nekem.
2009. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
En arra vagyok allergias, amikor agyon puszilgatjak a rokonok, mikor nem mosnak kezet amikor megerkeznek, anyos okoskodasait, es azt, hogy mindent meg akar neki adni, venni, etetni, kenyezteti, anyu meg a rossz, aki semmit sem enged meg!
2009. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

hát amit eddig leírtatok, abból én olyan listát állíthatnék magamnak, hogy ide sem férne....

azt hittem csak én vagyok ilyen rigolyás, de ezek szerint nem.

a top nálam is anyós, aki egyszerűen tűrhetetlen. cigizik, állandóan tiszta bűz a ruhája, és ne adj Isten, hogy kezet mosna, nem csak cigi, de még WC!!!!!!!!!!! után sem. oda sem adom neki a Kicsit, csak ha nagyon muszály.... egyszer már erélyesen rá is szóltam, mert próbáltam elaltatni a Kicsimet, ő meg hangosan elkezdett tapsikolmni neki..... gondolhatjátok..... bárkinél legyen a babám, csak ne nála :(

2009. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!