Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy hajjal született babák...

Nagy hajjal született babák anyukái, mikor kellett felcopfolni a lányotok haját?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos a lányom, elég nagy a haja legalább 7 cm, nem tudom mit kezdjek vele, most már egyre inkább bele megy a szemébe mikor forgolódik. Vágni nem nagyon szeretném, felgumizni, csatot belerakni szabad már ilyenkor???
2011. ápr. 30. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, persze lehet rakni gumit, olyan pálmafásat tudsz neki csinálni, csak nézni kell nehogy kiszedje magának is lenyelje!
2011. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Akkor is jobb lenne levágni. Csak egy kicsit, hogy ne lógjon a szemébe.
2011. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En ekkor mar kis gumit, csatot (puhat ami anyagos kivul) hasznaltunk, nagy hajjal szuletett mar igy eleg hamar megnott nagyra. Sosem volt gondunk vele, maig ugy megszokta hogy kiengedve nem szereti szol egybol hogy kossuk fel..
2011. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16 hónapos lányomnak már 3x vágtam elől a haját,mert nem engedi a copfot.Amúgy is vágtam volna neki,de így sincs probléma.:)
2011. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg rakhatsz rá olyan anyagból készült elasztikus hajpántot amin masni van.
2011. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!