Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire nem jó a kuki/pufi a...

Mennyire nem jó a kuki/pufi a babáknak?

Figyelt kérdés

olvastam róla,hogy nem a legegészségesebb,de 10 hónapos kisfiam imádja :)

adhatok neki?mennyit?milyen gyakran?


2011. ápr. 29. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap adok 4-6 darabot,de ha téged foglalkoztat ez a dolog,miért nem adsz kölesgolyót?Állítólag az valamivel"egészségesebb"!
2011. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

lehet,hülyén hangzik,de nekem a doktornő sem mondta,meg a családban sem senki,sőt...ismerőstől sem hallottam még erről

őszinte leszek:fogalmam sincs,mi az,vagy hogy néz ki

hol lehet kapni ilyet?

2011. ápr. 29. 17:30
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
mert tiszta olaj. 1-2 szem nem árt, de sokat ne adj
2011. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kölesgolyót?Tesco,Cora,bio kölesgolyót DM-ben is.Olyasmi kinézetre,mint a kuki csak kerek és barnább,meg nem olyan sós,a lányom azt is imádja...egy nagy csomag a DMben 250ft,de rengeteg van benne,
2011. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...kipróbáljuk :)
2011. ápr. 29. 17:52
 6/17 anonim ***** válasza:
de van egy másik,a buláta,ugyanaz kinézetre mint a kuki,csak barnás,izre meg mint a kölesgolyó,kb ugyanaz.Ezt is dm-be rossmannba lehet kapni.
2011. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én először bulátát adtam, de szerintem kemény, és csak ragadt a gyerek kezéhez. Ezután próbáltuk a kukit és sokkal jobb! Szebben tudja enni, omlósabb, nem ragad a kezéhez. Nyugadtan maradj a kukinál, nem lesz tőle semmi baja!

Én a lányomnak akkor adom, ha úgy gondolom, hogy nem evett eleget/rendesen a kajából. De 4-5 db elég neki alkalmanként.

2011. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Különben én is csak itt hallottam a kölesgolyóról és a bulátáról először. :-)
2011. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Kuki szerintem gusztustalan, büdös, undorító, én annyira utálom, hogy soha nem vettem a lányomnak, a játszótéren kapott néha.

Kölesgolyó és buláta: ezeket veszem, ezeket is szereti, és ezek legalább nem büdösek.

Kuki sós és olajos, nem jó semmire, csak marha egészségtelen nasi.

2011. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az én fiam is kap néha kukit! Van ám natúr változata is, ami direkt babáknak való. Még a csomagolásán is van egy pici pelenkás baba!

Egyébként először ő is kölesgolyót kapott, de anyukám vett neki egyszer ilyen natúr kukit, és ezt sokkal jobban szereti!

2011. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!