Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért nem pisilt egész éjjel a...

Mért nem pisilt egész éjjel a 10 hetes babám?

Figyelt kérdés

majdnem 9órát aludt,és reggel mikor néztem a pelust tökre üres volt.csak anyatejes.

tegnap kapott 2oltást,lehet az zavart be?


2011. ápr. 28. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet!De szerintem ez nem normális!!!Én felhívnám a dokit vagy védőnőt sűrgősen!!!Írd majd meg mit mondtak...
2011. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azóta már kakilt egy adagot reggel.akkoris gáz?
2011. ápr. 28. 08:27
 3/8 anonim ***** válasza:

nem tudom,hogy az oltás okolható e , nálunk nem volt ilyen tőle!

Szerintem is egy ilyen kicsinek kell éjjel is pisilnie,az esti evésből is szerintem simán kellett volna ha nem is teli pelust nyilván, de csont száraz nem szabad legyen! De én nem vagyok orvos,KÉRDEZD MEG ŐT MIHAMARABB!!!ahogy előttem is írták.

Remélem azóta már pisilt azért!

2011. ápr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

és pisilt is???

ha nem akkor azért szólj az orvosnak, ha megkérded az nem baj, inkább mint hogy ne tudd mi jó és mi nem az!?

mi itt csak gondoljuk , h kell pisilni,főleg a 9ó az nagyon hosszú és azóta meg evett is már biztos megint kell ott lenni vizeletnek.

2011. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom eldönteni,hogy pisilt is vagy csak kakilt,de megint kaksizott egy jó nagy adagot,be is aludt a nagy munkától:)

Olyan rossz,hogy nem lehet igazán élvezni az anyaságot és ezt a pici baba kort,mert mindig kell vmin aggódni:SS

Ti hogy vagytok ezzel?

2011. ápr. 28. 09:02
 6/8 anonim ***** válasza:

igen, én is folyton aggódom, most alig eszik a babám(4hós)

nagyon fogzik és csak az ujját szívja,alig tudom megszoptatni 4-6 óránként:(

a pisit azért kérdezd meg a dokitól, hátha máskor is megesik ez, hogy nem pisil éjjel, akkor már tudod is rá a választ, hogy baj e vagy sem?

és napközben próbáld figyelni, hogy pisil e , mondjuk kicsit kibontod a pelust és beszélsz neki közben,ha sikered van akkor telibe találja a hasadat és annak is örülni kell majd:)

2011. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
eddig még nem volt ilyen,reggelre mindig teli volt a pelus.de 9órát se aludt még csak 7-8at.pedig biztos evett elég tejcsit,különben nem aludt volna ilyen jól.viszont azóta se láttam,hogy pisilt volna,lehet,hogy a kaksival együtt jött az is csak azt nem lehet észrevenni?
2011. ápr. 28. 13:08
 8/8 anonim ***** válasza:
A pelus súlyáról meg lehet különböztetni,hogy van e pici is vagy csak kaki...de ha azt gyanítod hogy nincs pisi,vidd rögtön orvoshoz,nehogy valami veseprobléma legyen!!!!!!!!
2011. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!