Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem pisilt egész éjszaka a babám?

Nem pisilt egész éjszaka a babám?

Figyelt kérdés
Két éjszaka lázas volt, de a mai éjszaka már nem volt lázas, kétszer ébredt éjszaka szopizni, és este 9-kor aludt el, akkor kakilt is és pisilt is, tegnap 3* volt híg büdi széklete, voltunk orvosnál azt mondta valami vírust szedtünk össze. Soha nem volt még ilyen hogy ne pisilt volna, picit aggódom, sajnos a gyerekorvosunk mától szabin van, a védőnőnket pedig nem tudom felhívni, mert nem adott számot, csak ha dolgozik. 1 éves a babám, most azon meditálok, hogy várjak, vagy bevigyük a Heim Pál kórházba. Úgy örültem, hogy már nem lázas, és jó kedvel ébredt, most meg ez!
2011. máj. 14. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi uezt a virust kaptuk el a múlt héten, és a doki azt mondta, hogy nem érdekes, hogy nem eszik, de igyon, pisikjen, ez a lényeg. Szal én biztos ami tuti bevinném az ügyeletre....
2011. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elmentetek dokihoz??? Remélem minden rendben???
2011. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, utána 5 percre már pisilt, és azóta is.
2011. máj. 14. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:
:-))) szupi, minden jót!
2011. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!