Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jelent valamit ha a babam nem...

Jelent valamit ha a babam nem pisilt egesz nap?

Figyelt kérdés
1 eves kisfiu 3 napig 40 fokos laza volt mara elmult csak hanyt (napi 3 alkalommal volt ma) enni csak tapszert hajlando es inni is iszik de a pelus mar reggel ota szaraz. Bajt jelenthet ez az orvosunk 1 het szabadsagon de mikor kerdeztem tole akkor azt mondta hogy a laztol lehet nem pisil annyit de mar nem lazas.
2009. márc. 3. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább folyadékhiánya lehet.Minnél elöbb pótold neki. A hányás nagy folyadékveszteséggel jár.
2009. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia, reggel kapott 180 ml. tapszert es 2 korul is megivott 120 ml plusz teat itatom vele 10 percenkent igaz par kortyot de iszik. Keves lenne? Probaltam eroltettni nneki de hanyas a vege:( koszonom!
2009. márc. 3. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a láz miatt van.Muszáj innia,de ne eröltesd görcsösen,mert többet ártasz neki.Ha már nincs láza akkor hamarosan visszaállhat a rend nála.Kináld olyan gyakran ahogy csak bírod,de ne eröltesd.Minden jót nektek!
2009. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uuu, nagyon koszonom meg nyugtattal tenyleg!!!! Tudom hogy kiszaradshoz vezethet ha hany es megy a hasa de mar tenyleg arra gondoltam. Amugy rengeteget alszik fel orat bir fenn akkor viszont lehet vele csucsulve jatszani.
2009. márc. 3. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos láz esetén eleve nagyobb a folyadékszükséglet! Ha ehhez még hányás is társul, gáz van!

A kutacsát nézd meg fekvő helyzetben, hogy nincs e a megszokottnál jobban besüppedve. Ha igen, akkor inkább vigyétek kórházba, infúzióra.


Nem megijeszteni akarlak, de mi 1 hete voltunk kórházban.

Magas láza volt a kisfiamnak, és nem tudtam rendesen itatni. (eleve nem iszik sokat)

A dokinő kérdezte, hogy mennyit ivott, és mivel keveset (estig tápszerből 5deci, adag főzelék, adag gyümölcs), infúzióra kötötték.

Inkább ez, mint egy esetleges kiszáradás. A kicsik nagyon gyorsan ki tudnak száradni, és erre egy figyelmeztető jel lehet a száraz pelus!


Gyógyuljatok meg mielőbb!


lassan 1 éves kisfiú anyukája:)

2009. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen keresnék egy gyerekorvost.Ha nincs más lehetőség akkor maszekot.
2009. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!!!
2009. márc. 3. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!