Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljuk majd a repülőn?

Hogy csináljuk majd a repülőn?

Figyelt kérdés

Augusztusban fogunk utazni Törökországba 3-an(a lányunk,én,a párom) repülővel.A babánk akkor lesz 11 hónapos.Lenne pár kérdésem:

-Vigyünk babakocsit?

Igazából csak akkor használjuk,hogyha megyünk sétálni,nem szokott benne aludni,max. ha olyan helyen vagyunk,hogy nem tudom hova letenni.

De a nyaraláson szinte sehova nem megyünk,csak a hotelban leszünk,a part meg ott van a hotel mögött(bár szerintem mi a picivel a medencéknél leszünk).Szóval csak akkor használnánk,hogyha a becheckolás után a terminálban aludna,de néha elalszik a karomba is(csak kicsit fárasztó lesz tartani....).De nem tudom...Szerintetek kéne vinnünk?Mert össze csukva nem foglal sok helyet.


-Lehet neki külön ülést foglalni a gépen?

Úgy azért egy kicsit kényelmesebb lenne.A felszállásnál az ölemben lenne,csak később tennénk bele az ülésbe.


-Az üveges bébiételt átengedik a kapukon?

Csak azt eszik a lányunk,ezért érdekelne.


-Hogy viselik általában a repülőutakat a babák?

A lányunk nagyon csendes,nyugis baba,szinte sosem sír...De nem tudom,hogy a repülőt hogy fogja bírni.


Köszönöm előre is a segítséget!


2011. ápr. 27. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

de szeretnék a helyetekben lenni

jó nyaralást. :)

2011. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönjük,bár eléggé félek,mert még nem nagyon láttam ilyen pici babával nyaralókat,csak egyet,de szegény végig sírta az egész utat :(
2011. ápr. 27. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Babakocsit vinnek. Nekunk nagy segitseg volt, odatoltuk babakocsiba egy barhoz, megittunk par koktelt addig o elnezelodott a babakocsibol nem kellett kezben tartani. Kapott egy kis ropit, almalevet es elvolt vele a babakocsiba. Ha fagyizni mentunk akkor szinten. Nem maszot ide oda, elvolt a babakocsiba. Persze etterembe ott az etetoszek de napkozben hasznat veszitek a babakocsinak. Mondjuk az en babam nem marad meg a parton egy takaron (tenger mellett elunk), maszot ide-oda. :) Most 14 honapos mult de meg mindig rohangal a homokba nem ul meg egy helybe. Erre keszulj fel nem lesz egyszeru. :)) Ilyen esetben eletmento a babakocsi. Ha mar nagyon unta a parton beraktam a babakocsiba es setaltunk egy kort, ilyenkor mentunk a barhoz egy italert vagy fagyizni.


Sajnos az ulest a repulon nem tudom. En nem foglaltam a babamnak de mindig szerencsenk volt mert 3-szor utaztunk de ures volt a melletunk levo szek. :))


Kisfiamnak fel meg leszallaskor faj a fule de ezt kivedjuk mindig mert megtoltok neki egy csoros pohar almalevet es fel meg leszallaskor itatom es a nyelestol nem dugul es nem faj a fule. Elotte ne adjal neki sok innivalot, hgoy legyen picit szomjas. Nem azt mondom, hogy szaradjon ki, felre ne ertsetek, csak felszallas elott kb. 1 oran at ne kinald folyadekkal. Kisfiam altalaban alszik a repulon. Valami nagyon elnyomja. :)


Az uveges bebietelt fel lehet vinni a repulore. Mi hippeset vittunk fel meg babakekszet. Almalevet a biztonsagi kapu utan vettunk ezzel toltottuk meg a poharat, hogy igyon fel meg leszallaskor. Fele almale es fele viz (kisfiam igy szereti, maskent tul tomeny neki).

2011. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ferjem lanya 6 honapos babaval jott Ausztraliaba es vissza, 26 ora egy ut. Pici nagyon jol birta, sok segitseget kapott arepulon.

Fel es leszallasnal rogation add neki a cumis uveget. Ez meggatolja hogy a fule bedugoljon. Ezert sirnak apicik, mert nem tudjak mi van.

Zart bebietelt atengednek a vamnal, de jobb ha minden babacucot, ami a repuloutra kell kulon taskaba rakod. Atnezik es atengedik. Van extra suly engedely direkt erre az okra.

Babaennivalojat, kulon kerheted a legitarsasagtol. A hotelba meg most erdeklodjel. Soknak van babakocsi, amit kolcson lehet kapni, (sokszor ingyenes), ha nem akarod vinni a tiedet. Hidd el kell, nem tudod hova lesz kedvetek elmenni, nem tudod vinni a karodon, babanak is kenyelmesebb. Nem beszelve arrol, hogy hotel szoba lehet nem fog tetszeni picinek, nem fog aludni, csak eppen a babakocsiba.

Kulon ulest akor foglalhatsz, ha meg is fizeted. Kb, felar, de akkor nem maga az ulesen ul, hanem egy kocsiba valo babaulest tesnek az ulesre. Ez nem olyan hosszu ut, kibirja majd az oledbe. Kerhetsz meg az elso sorba jegyet, ahol vannak kinyithato jarokak, abba is lehet a baba, habar altalaban ezt a kisebbeknek hagyjak, de probald meg, nem kerul extra penzbe.

Jo utat! Ne idegeskedj, csak ne felejtsd el a cumit le es felszallasnal.

Az is segit, ha helyi ido szerint este repultok, mikor babank alvasi ideje van, akkor vegig alszik majd a gepen is.

2011. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat honapos kora ota repulunk ide-oda a kislanyunkkal most 2,5eves.Babakocsit eddig mindig vittunk.A sok latni valotol hamar elfaradnak raadasul elotte valo ejszaka nem nagyon nagyon szokott aludni,viszont mihelyst felulunk a gepre mar alszik is.Ket eves kortol teljes ar a repjegy, addig is fizetsz erte,de csak az adokat kb fel arat.ket eves koraig ha elofordult is az ,hogy volt melletunk hely akkor is az olemben aludt.Gyereke valogatja.
2011. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!