Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól csináljuk, meddig várjunk?!

Jól csináljuk, meddig várjunk?!

Figyelt kérdés
2 éves kisfiunknak hasmenése van ma hajnal óta. 7-8-szor volt a mai napon híg széklete. Smecta-t adtam neki teában, pirítóst és babakekszet evett, valamint sokat ivott. Jó kedvű, láztalan. Holnap vigyem orvoshoz, hogy várjak még, hátha 1 nap alatt át megy rajta.
2011. jún. 5. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Nem tudom, hogy mi a mostani "terend" de nalunk nem szoktak gyogyszerrel kezelni ha csak hasmenese van a gyermeknek (felnottnek sem).

Mindig azt mondja a dokink, hogy igyon rengeteget es had tisztuljon ki a szervezete.

Ha hanyna vagy lazas lenne akkor termeszetesen adna gyogyszert.

Esetleg szentabletta?

Enyhen sos vizben fott krumpli/rizs amit meg szokott ajanlani az orvosunk.

2011. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, a Smecta nagyon jó, és adj még neki Normaflort! Szerintem ha láztalan, akkor nyugodtan várj még, sok folyadék, diéta, és lehet, hogy 3-4 nap múlva el is felejthetitek!
2011. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamilla tea? Nálunk nem itta meg a Smectát és vettem ion és só pótlót (Sodioral) is és azt sem. Bár szerencsénkre nem is volt igazán hasmenéses, csak 1 napig. Legfeljebb reggel majd látod, hogy javult-e az állapota. Gondolom kérni kell időpontot a dokihoz, legfeljebb rákérdezel, hogy máris menjetek-e. Én viszem mindig azonnal, bár (kop-kop) nem olyan sűrűn fordult eddig elő betegség.
2011. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normaflore+smecta,aztán ha nem múlik holnapra el,orvos
2011. jún. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!