Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » IKresek! Mekkor különbséggel...

IKresek! Mekkor különbséggel kezdtek el babáitok felülni, állni, járni? Foguk mennyi különbséggel jött ki?

Figyelt kérdés
Minden ilyesmi érdekel, és főleg egypetéjű ikerpárokkal kapcsolatban. De írhat az is akinek kétpetéjűek a csemetéi.
2011. ápr. 27. 07:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem semmi súlyuk volt. Az enyéim simán születtek, 3 perc kölönbséggel. Az első baba, ő volt a nagyobb, ő be volt fordulva, a másik faros volt. 2 óra alatt meglettek. Már van egy 2,5 éves csajszim is, így mivel egyet már szültem, azt mondták így is meg kell tudnom szülni őket. Igazuk lett. Hihetetlen gyorsan regenerálódtam.
2011. ápr. 29. 15:46
 12/18 A kérdező kommentje:

Abban az időben én is kivoltam, de most sem sokkal jobb. Kelnek éjjel 5-6x (ketten együtt ennyiszer). Nagy cicifüggők, azon alszanak el.

Amúgy szépen esznek mást már, a kisebbik nem is válogatós, akkorákat tát hogy csuda!

Gyümi nem nagyon megy, a főzelék ami ízlik meg a tejpép, meg amit mi eszünk. Vajaskenyér, lekváros kenyeret is kóstoltak már. Ízlett. :-)

2011. ápr. 29. 15:48
 13/18 A kérdező kommentje:
[url= [link]
2011. ápr. 29. 15:57
 14/18 A kérdező kommentje:
[url= [link]
2011. ápr. 29. 15:59
 15/18 A kérdező kommentje:
Látható valamelyik? Ha igen, ők az én gyerkőceim, bár ez már 1-2 hónapja volt.
2011. ápr. 29. 16:00
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem létszódnak de úgy látom beleláttál a fejembe mert pont kérni akartam hogy tegyél már fel róluk képet:)de ezt akkor még mindig várom:)))

Húúú nem semmi egy kicsi két pici le a kalappal előtted mi is olyan 3 év múlva szeretnénk majd a tököseim mellé hát ha imáim meghallgatnak akkor egy csajszikát:)))

Nem mertem volna ilyen nagy súllyal megszülni hüelyi úton őket így is az elsőszülöttemnek 5/9-es apgar-ja lett azóta sem tudom hogy mi miatt...valahogy elfelejtettek tájékoztatni de az a lényeg hogy nincs gond és kész:)))

-várom a képet a kicsikéidről:)

2011. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

[link]

Most látszik a kép? Nem tudom nézed e még a kérdést.

2011. máj. 2. 21:15
 18/18 anonim ***** válasza:

Nagyooooooooooon gyönyörűek!!!!És annyira egyformák:))

Jó egészséget és sok-sok boldog éveket nektek:))

2011. máj. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!