Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell leszoktatni a...

Hogyan kell leszoktatni a cumiról?

Figyelt kérdés
Két hónapos fiam csak cumival tud aludni. Le kell róla szoktatni? Te hogyan csináltad, csinálnád? Még idejében el akarom "kapni" a problémát. De lehet feleslegesen aggódom.
2009. márc. 6. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

:)

feleslegesen aggódsz, igen. ha azzal alszik, az egyáltalán nem baj. sőt, amikor jönnek majd a fogai, lehet, h nappalra is kérni fogja, hogy nyugtassa vele magát. nem kell róla leszoktatnod:)

2009. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek először elvei vannak, később pedig gyereke. A cumi is sokaknak egy ilyen elvi kérdés, vannak gyerekek akik tényleg nem igénylik, és vannak akik csak ezzel tudnak aludni. Én nem akarnám elvenni egy két hónapos gyerektől, előbb vagy utóbb úgyis le mond róla önként. Sőt én az elvitte a cica című drasztikus elvételeket sem tartom igazán elfogadhatónak. A mienk úgy tűnt el a háztól, hogy önként oda adata mikulásnak, hogy nem kell tovább.
2009. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hű de jó kérdés! Én se akartam, hogy rászokjon a cumira, aztán mégis rászokott. Bár annyira azért nem vészes a helyzet, mert pl. éjszakai hami után bealszik anélkül is, inkább csak az esti altatásnál van rá szükség.

3 hónapos kisfiú anyukája

2009. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 10 hetes, és az ujját szopizza. :-))

És azt még el sem tudom tőle venni. :-))

De a cumit se venném el.

2009. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne vedd el tőle, pici még, meg amúgy sem. Majd leteszi. Lányom 1 évesen tette le, nem kellett neki, előtte sem mindig. Néha még megtalálja a játékai közt hányódik, bekapja és nevet:-)aztán eldobja

Már 20 hós

2009. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!